Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
evinin, havuzu, salonuna, yaptırdı, yüzme

Evinin Salonuna Yüzme Havuzu Yaptırdı.

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Evinin Salonuna Yüzme Havuzu Yaptırdı.

Evinin salonuna yüzme havuzu yaptırdı

Erzincan'da 55 yaşındaki Erdin Yılmaz Peker evinin salonuna yaptırdığı yüzme havuzu ile sıcaklara çözüm buldu Peker, "İşten geldikten sonra hemen kendimi havuza atarak günün yorgunluğundan kurtuluyorum" dedi

Ticaretle uğraşan Erdin Yılmaz Peker, iki yıl önce Cumhuriyet Mahallesi 429 Sokak numara 23’te depreme dayanıklı, 160 metrekarelik tek katlı müstakil ev yaptırdı Peker, 3 oda, 1 salondan oluşan evin 40 metrekarelik salonunundan ayırdığı 21 metrekarelik bölümünü ise 35 metreküp su alan havuza dönüştürdü Erdin Yılmaz Peker, kış mevsiminde şark köşesi olarak kullandığı havuzun suyunu haftada bir değiştiriyor
Evde havuz olması nedeniyle misafirlerinin hiç eksik olmadığını belirten Peker, "Havuz daha çok evin dışında yapılıyor Ben de evi yaptırırken önce bahçe içine düşündüm Ancak bahçede temiz tutmak mümkün değil Bu nedenle salondan bir bölümü havuz için yaptırdım Böylelikle yazın serinleyebileceğimiz bir ortam oluştu Kışın da bu alanı şark köşesi olarak değerlendiriyoruz İşten geç geliyorum Havalarda oldukça sıcak hemen salondan havuza geçip serinliyorum Arsası ile birlikte 215 bin liraya mal olan evi satarsam, dubleks ev yapacak ve havuzu üst kata taşıyacağım" diye konuştu
Peker’in akrabası Yılmaz Alacaatlı ile oğlu 9 yaşındaki Dağlan Alacaatlı da yaz tatili için geldikleri kentte günlerinin büyük bir bölümünü havuzda geçirdiklerini söyledi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com