Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çekti, tonluk, tramvayı

86 Tonluk Tramvayı Çekti!

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

86 Tonluk Tramvayı Çekti!

KAYSERİ'de 36 yaşındaki Zafer Pezük, 43'er tonluk iki hafif raylı sistem aracını yaklaşık 20 metre çekerek rekor denemesi yaptı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hafif Raylı Sistem Müdürlüğü parkında rekor denemesinde bulunan Zafer Pezük, 43'er ton ağırlığındaki birbirine bağlı 86 tonluk iki hafif raylı sistem aracını, halatlarla yaklaşık 20 metre hareket ettirmeyi başardı
İzleyenlerin alkışları arasında raylı sistemi çekmeyi başaran Zafer Pezük, "Çok mutluyum Başardığım için gururluyum Türkün gücünü herkese göstermek istedim" diye konuştu
Daha önce 14 tonluk otobüsü çekip, başparmağıyla minibüsü hareket ettiren ve esnaf olan 4 çocuk babası Zafer Pezük, "10 yıldır ağırlık çalışıyorum zaman zaman da otobüs ve kamyon çekerek gücümü deniyorum
Bu kez hiç denenmeyeni yaparak yaklaşık 90 ton ağırlığındaki raylı sistem aracını çektim
Hedefimde uçak çekmek var Bir de bir kişinin boynu ile 100 florasan kırdığını duydum Ben bunu 150'ye çıkartarak dünya rekorunu elde etmek istiyorum" diye konuştu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com