Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
boyutlu, dünyanın, küçük, oyunu, sadece

Dünyanın En Küçük Boyutlu Oyunu Sadece 96 Kb

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Slm arkadaşlar uzun zamandır elimde bulunan bir oyunu sizlerle paylaşmak istedim adı (kkrieger) theprodukkt isminde bir grup arkadaşın kurduğu bir şirket tarafından tasarlanan oyun beta sürümü olmasına rağmen 3 bölümden oluşuyor devamının geleceği hala kesinleşmedi ama grafiklere bakılınca bu boyutta bir oyun için gerçekten çok iyi bir iş çıkarılmışa benziyor oyunun linkini kendi sitesinden veriyorum böylece rapidshare la da uğraşmaz direk indirebilirsiniz
Free File Hosting & Video Downloads, Free File Sharing, Online Friends Network - Ziddu
işte oyundan bazı görüntüler
Imageshack - full1nw1
Imageshack - full3ns7
Imageshack - full5ey4

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-13-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

oyun güzelmiş hemen indirdim acayip oyun yanlızca 3 bölüm olması kötü inşallah dewamıda gelir paylasım ıcın saol
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com