Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dostlarınız, okyanus, olsun, yürekli

Okyanus Yürekli Dostlarınız Olsun

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Okyanus Yürekli Dostlarınız Olsun

Su, kendine sirdas ariyordu Önce buluta verdi sirrini, agir geldi su buluta Saganak saganak döktü suyun tüm sirlarini

Sonra göle gitti su Ona anlatti derdini Bu arada bulut suyun sirrini yagmur yapip, dolu yapip, kar yapip savurdugu icin, zaman zaman tasiyordu göl ve suyun sirri iyice aciga cikiyordu

Sonra nehre verdi su sirrini Nehir aldi suyun sirrini cekip gitti
Dereye verdi Dere biraz daha yavas olsada nehirden, o da götürdü suyun sirrini bir baska bilinmeze Caglayanlar, selaleler, akarsular…

Hepsi kayboluyordu bir anda Sonra bir gün takip etti su dereyi Dere okyanusa ulasinca fark etti su, bütün sirlarinin akarsularla, caglayanlarla, irmaklarla… okyanusa tasindigini

Karar verdi su Sirrini okyanusa verecekti Öylede yapti zaten Tüm sirlarini okyanusa verdi Artik suyun sirrini okyanustan baskasi bilmiyordu Ne tasti okyanus, ne bir baskasina tasidi suyun sirrini, ne de kurudu…

Gecen karsilastik suyla Bir bardaktaydi Suskundu Cok ugrastim konusturamadim

Ben tam giderken “Dur!” dedi su Durdum!
“Okyanus yürekli dostlar bulmadan sakin konusma!
Tasiyamazlar, kaldiramazlar senin yükünü, canini yakarlar, utandirirlar…” dedi

Okyanus yürekli dostlariniz olmasi dilegiyle…

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com