Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
biraz, hayata, olur, sarılsan

Ne Olur Biraz Hayata Sarılsan

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ne Olur Biraz Hayata Sarılsan

Ne Olur Biraz Hayata Sarılsan - Hüseyin Yanmaz
Çok çok geçmiş olsun yengeciğim

Uzun zaman oldu hiç seni böyle üzüntülü hayata küsmüş bir şekilde görmemiştim Daima hatırlıyorum seni Aklım kesti keseli o güzel yüzünde daima gülücükler hiç ama hiç eksik olmuyordu Neler oldu da sana Bu kadar üzüntülü ve mutsuz bir şekilde hayattan ve yaşam da elini ve ayağını çektin Sanki bir şeyler olacakmış gibi hiç kimsenin ne yüzüne nede arkadan ne konuşur nede gülersin Seni bu kadar üzgün görmeye alışamadığım için seni bu kadar üzgün görünce dayanamıyorum ve daima düşünüyor kendi kendime neler oldu da bu kadar kısa zamanda hayattan elini ve ayağını çekmiş birini görüyorum karşım da Sen bizleri ve çocukların hiç sevmiyor musun Bizlerin üzülmesini istiyor musun her gün üzüntülü bir şekilde daha güneş doğmamışken Seni üzüntülü ve düşünceli olmanı yüzünden Yansıtıyorsun O tatlı yüzünü üzgün görmeye bizler alışkın değiliz Ne olur sende biraz destek olsan Bu güzel hayata sarılsan Kendini bu kadar bırakmasan Ne olur bizleri üzmesen Bizleri birazcık ta olsun seviyor ve düşünüyorsan Bu kadar direncini kaybetmesen Sımsıkı sarılıp bu hayata Daha Yapacak işin olduğunu güzel şeyleri hatırlayıp ayağa kalksan olmaz mı Değerli yengeciğim Hiç ama hiç destek olmuyorsun Kendini düşün Bizleri düşün Bizleri üzme Bak herkes seni düşünüyor Bak kimsenin boğazında bir lokma ekmek nede bir bardak su geçmiyor Sen orada üzgün üzgün Oturunca Gözyaşlarını akıtınca bizler iyimi olacağız Hadi ne olur biraz bizleri seviyorsan Bu Hayata sende sarıl ve bir an önce kalk ayağa Ne Olursun Bizler seni çok seviyoruz Biliyorsun sen bizim canımız ve çok değerli yengemizsin İnan ben her sabah kalktığımda Sana dualar ediyorum Allah hım ne olur yengemi iyileştir Allah hım Ne olursun yengemi bizlere bağışla Bir an önce iyileşip kalksın ayağa Ve birlikte gülüp eğlenelim Biliyorsun senelerdir ne güler nede eğlenirim Daima hasretlik çekerim Bunca Acılar bana yeter Birde sen üzme bizleri Allah senin yardımcın olsun Çok geçmiş olsun Senden gelen devamlı sevinçli haberlere çok seviniyorum Umarım bir an önce kurtulursun Bu hastalıktan Canım benim Çok Sevdiğim yengeciğim Ne olur biraz hayata sarılsan Seni çok seviyorum yengeciğim Ellerinden öperim

Hüseyin Yanmaz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com