Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ser, sevdama, yüregini

Sevdama Ser Yüregini

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevdama Ser Yüregini

Sevdama Ser Yüregini

Yagmur, kirpikLerinde yikandigi için bu kadar isLak Günes, yeni sabahLara gözLerinde uyanip iLik nefesinde soLukLandigi için bu kadar sicak
Hasretini gecenin avuçLarinda eleyip yine sana yaziyorum Yüregimi mürekkep biLip sana akiyorum hiçbir yerde durmadan YoksuL keLimeLerimi sevdanda tüketip gözLerinin derinLigindeki huzura uzaniyorum Uzandikça seni aniyorum her nefes aLisimda SaatLer, geceyLe aksam arasini göstermekte YiLdizLar biLe seriLmedi gökyüzüne daha Oysa bir yiLdiz misaLi yüregimi senin gözLerine serdim Bu satirLari okurken sen keLebegin sirtina uzanip dinLendir gözbebekLerini KirpikLerini yiLdizLara yasLayip mavi düsLerde büyüt yüregini Bedeninin aciyi soLdugunu, yüreginin geçmise sürgüLü oLdugunu biLiyorum GözyasLarin geçmisten miras kaLsa da ne oLur geceye kapat gözLerini Emanet diye üzerine giydiriLen aciLarini kendime evLat edinmisken sen umutLara tutun Ve bir günahina su fakir yüregimi kefiL göstermisken ne oLur sen hayata güLümse
Bu gece her seyi unutup gözLerini kapat hayaLi bir Cennete Rahatça uyu diye gökyüzünden yiLdizLari çaLip yatagina serpistiriyorum birer birer Ve üsüme diye bedeLi pesin ödenmis umutLarimi seriyorum üzerine GözLerini kapattiginda umuda, ben baharin naif kokusunu isLiyor oLacagim nefesine SaçLarini çözüp fesLegen kokuLu yastiga basini koydugunda ben mavi düslerini motifLeyecegim gözLerine
HatirLar misin ne zaman yüregimLe nefesine dokunmayi düsLesem; gece yiLdizLara gebe kaLiyordu her defasinda DudakLarina kirLenmemis mavi köpükLeri sürdügümde nice boynu bükük çiçekLer fiLizLeniyordu kurak topragimda Ve sen uyurken yaraLi yüregimLe kaç kez yama vurdum kanayan yaraLarina Kaç keza yüregimi közLedim bir günahina DüsLerimi atesLere rehin verip kaç kez gözyasLarimLa yikadim ayak izLerini Ve sabah oLmadan gözLerinde, kaç kez yüregimLe kuruLadim Cennet kokuLu teriniHaydi, bu kadar deLice seviLiyorken geceye kapat düsLeriniYüregimde yasiyorken baharLarin dudakLarina ser isLak nefesini Ve yüregim yüreginde nefes aLiyorken dizLerimde uyut uykusuz gözLerini

Iki dudagindan havaya karisan her keLimede duruyordu sanki zaman Akmiyordu mevsimLer Seni seviyorken mevsimLer hep baharLari gösteriyordu Seni düsünürken hep yagmurLar gözLerinden yüregime düsüyordu Günes, yakmiyordu tenimi AyazLar, isgaL etmiyordu gönüL evimiSevginLe degisti hayatim Her aydinLikLarda aniLdi gözLerim Hep baharlara sariLdi nefesim Seni seviyorken zaman hep mutLuLukLara akiyordu VusLat hep diLimin ucunda bize dua ediyordu
Yagmur, kirpikLerinde yikandigi için bu kadar isLak Günes, yeni sabahLara gözLerinde uyanip iLik nefesinde soLukLandigi için bu kadar sicak Susuz Anka kusLari senin gözbebekLerinden hayati içtikLeri için umuda deLicesine kanatLaniyorLar Ve küskün çicekLer senin avuçLarinda yeserdikLeri için mutLuLukLara tomurcuk açiyorLar
Geceye kapat gözLerini
Umuda nefes aLip
Sevdama ser yüregini
Hasreti yakip
VusLata birak sevda keLimeLerini

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com