Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
vardı, zehra

Bir Zehra Vardı

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Zehra Vardı

Bir ZEHRA vardi

Yillar önceydi bir ZEHRA vardi ozamanlar 16 yasinda siyah gözlü cok güzel bir kizdi,bugece nedense aklima düstü birdenbire ve ben gecmis maziyi hatirladim o yillari söyle bir anmak istedim yeniden,insan bazen gecmise bir özlem duyuyor ve yasamak istiyor gecmiste kalan güzel hatiralari nedense,ozamanlar onu gercekten cok sevmistim oda beni seviyordu ama her güzel ask gibi bizimkiside cok kisa sürdü nedense,bilmiyorum simdiki aklim olsa belkide onu birakmazdim ozaman ve beraberligimizin sürmesini isterdim,ama kader iste kadere inanmak lazim kismet degilmis demekki belkide onu cocuksu bulmustum ozamanlar,insan bazi seylerin kiymetini cok gec anliyor aradan yillar gecince ve akan yillar birdaha geri gelmiyor malesef,benimde delidolu yillarimdi ozamanlar ne gecem belliydi nede gündüzüm belkide genclik hic gecmeyecek hep öyle kalacak saniyordum ve hayata gülüp geciyordum delice,güzeldi ZEHRA hemde cok güzel gümsemesi bugün bile aklima geliyor ve hayalini gözlerimin önüne getiriyorumda sanki yanimdaymis gibi geliyor bana,yillari degistirmek ve geri almak keske insanin elinde olsaydi ama olmuyor iste malesef ve akan yillar geri gelmiyor birdaha,bilmiyorum acaba simdi ne yapiyor güzel ZEHRA belkide evlenip yuva kurmus ve coluk cocuga karismistir birde kendime sunu soruyorum acaba ben onu ozamanlar gercekten hak etmemismiydim,eger evlendiyse ona bu hayat yolunda bir ömür boyu mutluluk ve saadet diliyorum en güzel günler mutlu yarinlar onun olsun,ben bugece mazi´yi yeniden yasadim ve bir güzelin hayali gözlerimin önünden bir serit gibi geldi gecti,hayat bu hic belli olmaz yarinlar neler gösterir bilinmezki kimbilir kaderimizde varsa birdaha görüsmek,bir gecenin sabahi böyle bitiyor

(bu mektub dün elime gective ben su an yasayan bir ölü den farkim yokkarma karisigimsiz olsaniz ne yapardinizpaylasimlarinzi beklyiorum )

saygilarla zehra

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com