Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kere, sevdim

Seni Ben Kaç Kere Sevdim

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Seni Ben Kaç Kere Sevdim

Bugünkü yazım tüm sevenlere Sevmekten öte yürek yarası çekenlere Tamam, okuduktan sonra gülelim geçelim ama, bugün tuşlara bir hüzünlü dokunuyor ellerim Aynı eller alttaki satırların müsebbibini aramama izin vermiyor Dostlar sanki bugün benim içimde bir hüzünlü şarkı çalıyor

Kaç kere geldin hayatıma? Ve sonra kaç kere gittin? Ben durgun sularda yüzerken, sen çalkantılı bir denizdin Medcezirlerinle kumdan kalelerimi devirdin Geldin gittin, geldim gittin Söylese canım, ben seni kaç kere sevdim? Seviyorum cümlesi bile yetersiz kalır mı bir duyguyu anlatırken? Hani laf cambazıydım ben, kelimelerimi yitirdim seni seyrederken

Şimdi soruyorum Madem ki gidecektin, niye geldin? Madem ki beni hiç olmadığı kadar kimsesiz, öksüz, yetim bırakacaktı yokluğun, neden doldurdun hayatımdaki boşluğu? Bıraksaydın yürek, içindeki koca delikle yaşamaya devam etseydi Alışmıştı ne de olsa

İşin kötüsü, nice şairde sonradan ilhama dönüşen acılara da benzemiyor benimki Ne sadece gözlerin özlediğim, ne sadece ellerin, ne sadece kokun Sensiz de yapabilirim sanıyordum ama yanılmış içim Daha gitmek için arkanı döner dönmez, her şeyini özledim

Vuslat
Dalıp gidiyorum öylece umarsız
Sensizlik dipsiz bir kuyu sanki
Seni istiyorum; bu gerçek en yalansız
Yokluğun ayazda üşümek sanki

Dalıp gidiyorum öylece umarsız
Kalbime yazılmış ismin, beynime çizilmiş resmin
Bu oyunu mu? Olamaz kaderin
Kader değil, kaybedilmiş kumar sanki

Ah gitti işte biliyorum dönmeyecek
Ah bitti işte belki de istenmeyerek
Elleri gözleri haram, değmeyecek
Beklenen tüm günler gelecek gibi de
Sanki vuslata ömür yetmeyecek

Yasemin Özçelik

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com