Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlayamazsin

Sen Beni Asla Anlayamazsin

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sen Beni Asla Anlayamazsin

Sen Beni ASLA anlayamazsin

Belki benimle birlikte hüzünlenirsin, acimi paylasmaya calisirsin, teselli etmeye kalkarsin ama beni asla anlayamazsin Anlaman icin yasadigimi yasaman lazim, cileyi görmek yetmiyor tatmak lazim ne melem bisey oldgunu anlamak icinanliyorum seni, ne hissettigini biliyorum dedin ya hani bana, peki sabahlara kadar tavani seyrettinmi benim gibi, hissettinmi en ic iliklerine kadar bu aciyi sabahlara kadar Hic zannetmem, ates düstügü yeri yakar derler ya, ates benim icime düsmüstü seni neden yakacaktiki sanki?
anliyorum seni diyordunya hani bana, peki neden durdurmak istedin gözyaslarimi? Eslik etseydin ya bana, icimdeki yanani durdurmak icin sende sulasaydin ya yangini, yapmadin ama sadece degmez bosver dedin Oysaki senden baskasi degildiki beni üzen Baskasi ne derse desin, senin benim arkamda oldugunu, beni yalniz birakmadigini bilseydimde duydugumun bin katini duysaydim kilim kipirdamazdi Ama sen lakayit kaldin
hoca nasreddine döndü isimiz bak Mübarek birgün agactan düsmüs, yanina gelenler olmus, hocam iyimisin agrin sizin varmi demisler, siz gidin agactan düsen gelsin yanima demis, siz ne anlarsiniz acidan ayni degilmi bak, agactan düsen bensem, sen nerden anlayacaksin acimi???
Sen git simdi, ici yanan birisi gelsin bana, sen git simdi yüregi daglanan birisi gelsin bana, sen git simdi güvendigi daglara kar yagan birisi gelsin bana Cünkü tek onlar anlar beni sen degil Bosunada kandirmayalim birbirimizi Senin beni anlamadigini ikimizde biliyoruz anlamana imkan yok cünkü benim bunlari hissettigimi bilsen ne yaparsin aceba, gerci artik daglari yerinden oynatsan, agzinla kus tutsan is isten gecti ama senin haberin bile olmayacak bunlardan Sadece moralimin normalinden birazcik bozuk oldugunu anladigin gün sormustun ya neyin var diye Hiiiic havadandir demistim, cok sicak, bilirsin sicagi sevmem demistim ya hani Sende gülmüstün yalan degildi, havadandi moralimin bozuklugu, ama disarida esen sicak rüzgardan degil icimdeki firtinadandi, o yanardaglar gibi yanan acimdandi, hos yanardaglari getirsen icimin yaninda buz keserler
Sen beni hic anlamadinki anlasan zaten seni anliyorum demene gerek yoktu, gösterirdin tek anladigini, ama anlamdigin icin gösteremedin ve söylemek zorunda oldugunu hissettin
Sen beni ASLA anlamadinarkadasim!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com