Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gözyaşlarımla, sevdim

Gözyaşlarımla Sevdim Seni

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gözyaşlarımla Sevdim Seni

Seni sevmek ne güzelıslak gözyaşlarım var ve artık korkularım var ürkek ceylanların misalikorkuyorum seni kaybetmektenfarklı şehirlerde nefes alan ama aynı sevgiye kosan iki yürek aynı bedende

Bu zor zamanımda yanımda oldunbelki de gözbebeklerimden süzülen gözyaşlarını senin için akıttımmutluluktan güzelim gözyaşlarım
seni seveceğim gözyaşlarımın ıslaklığındane edersin ne yaparsın aklımda olacaksın
gece kabuslarda uyandığım zaman seni arayacağımuykularım tutmadığı zaman senin kollarını sarılacağım
Hayalinde yasamayı, dokunmadan sevmeyi, bilmeden nefes almayı ve mutluluklarda ağlamayı ve vuslatın hüzünlerinde beklemeyi öğrendim
her zaman seni bekleyeceğimkalbimde sevgilerin ve avuçlarımda sana hasretinde biriktirdiğim ıslak gözyaşlarım
Artık seni severken dilim susuyorKonuşan sadece kalbim
Kalbime bazen de gözyaşlarım eşlik ediyorSana olan sevdamı gözyaşlarımı süslüyorum:hasretine ise yarınlarda ansızın çıkıp gelecekmişsin gibi beklediğim umutlarımı ekliyorum
Sana gözyaşlarımı hediye ediyorumSana hüzünlerimdeki en güzel mutluluklarımı hediye ediyorum
Aç avuçlarını sevdamın ıslak taneleri düşsünKitli gönül kapılarını arala yaralı kalbime
Sana ve senin yüreğine sığınıyorum karanlığı emziren gecelerdeGüneşimi kaybettim senin gülüşlerinde ısınabilir miyim? Karnım aç senin mutluluklarınla kalbimi doyursam kızar mısın?
Dudaklarımda ismin, kalbimde sevgin, gözlerimde ise hasretine dökülen sevgi daneleri
Yarın belki de uyanamayacağım yatağımdanSana yazdığım son yazıdır belki de:Belki bugün Azrail bana ölüm davetiyesine sunacak
Ve sakın unutma ismimi , cismimi unut ama ne olur gözyaşlarımda büyüttüğüm sevdamı unutmaGidersem de kalbimi sana emanet ediyorum
Yarın belki de daha güzel olacakGözyaşlarımla ıslanan sevgim senin gülüşlerinle ısınacak
Güldüğünde ben senin tatlı tebessümlerindeki en güzel gülüş olacağım
Ağladığında ise toprağa hasret gözyaşın olacağım
Bil ki sabah o saclarını delicesine esen bir rüzgar olursa ; sakın korkma O benim
Bu gece sana bir sevda kuşu yolluyorumSeni sevdiğimi kulaklarına fısıldayacaklar
Gözyaşlarımı ise evindeki en güzel çiçeğin bulunduğu saksıya armağan edecekler
Seni seviyorum canım
Nedensiz sevmelerimdeki en büyük sevdam
kalbim iki kişilik artıkNefesim ise senin için

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com