Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, bakıpta, degil, göremedigin, görmek, istedigin, yerde, yerdedir

Aşk Görmek İstedigin Yerde Degil Bakıpta Göremedigin Yerdedir

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşk Görmek İstedigin Yerde Degil Bakıpta Göremedigin Yerdedir

Senden başkası da varmış, bak başkasında da attı kalbim heyecanlı heyecanlıBak onu görünce de utandım,sustum,bakamadım gözlerine

Sen değilmişsin kalbimin mühürlü sahibiKim olduğu ne fark eder ki sen değilsin ya benim için bu önemliBian için,kısa bir an için,bile olsa "o" vardı yanımda; "o"nu gördüm gözümü kapadığımdaAma takvim yaprakları yanlış zamanı gösteriyordu çünkü ikimizde geç kalmıştık birbirimize

O da benim gibiymiş meger;gözünü açtığında beni, kapadığında kalbindekini görüyormuşDedim ya yalnış zamanda şıkıştırıldık akreple yelkovan arasına
SAKLI GÖZYAŞLARININ ÜSTÜNE GÜLÜCÜK ÖRTÜLMEZMİŞ

KALP UNUTMAZ,HAYALLER YIKILAMAZMIŞ MEGER

ARKANA SAKLDIGIN SEVDALARLA EVCİLİK OYNANMAZMIŞ MEGER

GİDENE DUR DEMEK DEGİL,GİTMİŞ OLANA DÖN DEMEK KOYARMIŞ MEGER

Yaa sevdigim ben de tek degilmişim be alemde sen deBizi yanlış zamn ve mekana yazan kader yazılmışılıgın verdigi acıyı onlardan da çıkarıyormuş meger

Başlamadan bitti;bir rüzgar gibi esti ve geçtiGel diyemedigim sevdaya haksızlık yapamayan yalnız ben degilmişimAma olsun!! Ben bişey ögrendim ki ne geç kalmışım AŞK' a, ne de erkenmiş yeni bir başlangıca

Benim tek yanlışım sende tutuklu kalmammış, tek hatam gözlerinde vuslatı beklemem kirpiklerinde parmaklıkları görmemmişBen sensiz de varmışımGün af günü sevdigim, gün altın hızmayı çıkarma günü, duvarları yalayan dalgalara inat balık olma günü okyanuslarda

Seni sevdimDogru! seni senden daha çok sevdimSana ben dört sene verdim ama olsun yine de güzeldi-döktügüm gözyaşlarımı başkaları döndürcek olsa da gülücüge ,bu sen olmayacak olsan da güzel be sevdigim-Önemli olan AŞKmış

Önemli olan takvimlerde yalnızlıgı degil başkalarını görebilmekmişBaşkalarını hayal etmek yerine dogru yöne bakabilmeyi ögrenmekmiş hayatın en büyük gerçegi

Bir teşekkür borcum var o gence-bana bi anlık mutlulugu tattıran,kıskanılmanın tuhaf hazzını hissettirensahiplenmenin verdigi büyük heyecanı hediye eden kalbi de kendi gibi yakışıklı kendi gibi yakışıklı bu dev çocuga

-Takvimin yanlış zamanda attıgı yapragıydı bizi aynı yola sürükleyenAma içimizde başka yolların ulaşılmamış sonları varmış,başlanmadan bitmeliymiş meger bu aşkİmkansızlık her aşkın kaderiymiş megerBir anlık kaptırmaymış ruhunu tanımadıgın birine meger unutmak denilen şey

Ama olmazmış işte!!

bazı şeyler unutulmak için degil acısını her daim hatırlamak için hediye edilmiş yazımızaAma bir de borcum var "o"naBen yapamadım,diyemedim ki sevdim ben de kalbim başka birisinde

Bir yakamoz vaktiydii
Ona sırtımı döndügümde rastladım sana
Denizde balık olmakken amacım
Zamana oyuncak olmuşum meger
Akreple yelkovan yanlış zamanlara saklamışlar seni

Gözlerin başkasını hayal ederken
Beni görmesin sakın
Ben yalnız günlerde de güneş açmaktayım

bana kendimi tekrar hatırlatana

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com