Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çok, dahada

Her An Dahada Çok

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Her An Dahada Çok

Çoğalarak seviyorum seni, giderek daha çok, herşeyi yeniden ögrenir gibi, ögrendiklerimi biriktirir gibi, çoğala çoğala Uzaklığında da, yakınlığında da, her zamanda ve her mekanda

Geceleri kısalıp gündüz oluyorsun, gündüzleri bitirip yıldız oluyorsun Daha çok seviyorum seni, yaramın kanamasını kesen bir ilaç gibi Bir kıvılcımdan, bir yangına dönüşür gibi, büyüyerek ve daha çok Her an daha çok

Seni sevmenin nöbetini tutuyorum, yüreğim ellerinde Karda, kışta deli yağmurda Mavide ve yeşilde, parlaklığı giderek artan bir çiçek gibi Sevdikçe çoğalıyor benim parmaklığımda

Sevdikçe çoğaltıyorum seni, çoğaltıkça daha çok seviyorum Yollardaki sisi savuruyorum, rüzgar oluyorum Aydınlığa koşuyorum Yüzünü taşıyorum rüyalarıma, ellerin darılıyor, onarlı da çağırıyorum Gülüyorsun, gülüşüne hayran oluyorum sevdikçe hayranlığımda çoğalıyor

Sevdam hep bir an öncesinden daha büyük Aşkım, daha kararlı, bulmuşken seni kaybetmemek adında Seni seviyorum yaşama sevincim çoğalıyor, içimdeki kuşlar çoğalıyorkanat çırpışlarını dinle hepsi senin aşkına uçuyor

Görmesekte birbirimizi ne gam! Varsın işte oradasın Onca aşk öğretemedi ama şimdi yalnızken de öğreniyorum seni sevmeyi Öğrendikçe daha da çoğaltıyorum seni sevmeyi Özlem aşkın çiçeği, özlemle birlikte aşkım da çoğalıyor

Kaç acının sınavından geçtim ve başardım sonunda Bir tek acıyı azaltıyorum içimde, seni çoğaltıyorum, çoğalttıkça acı yok oluyor Şimdi yıldızları daha büyük gecelerin, daha çok Seninle birlikte yıldızlar da çoğalıyor

Korkma ne kadar çoğalırsan çoğal, yüreğim aşkını taşırmayacak kadar büyük Sana dair ne varsa hepsini taşıyacak kadar güçlü Senden gelecek her şeyi kucaklamaya hazır Seni çoğalttıkça atacak Geleceğini bilirse, sensizliğe de dayanacak ve sevgilim bu aşk seni de çoğaltacak&

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com