Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sonsuz, yalnız

Sonsuz Ve Yalnız

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sonsuz Ve Yalnız

Trenler gelip geçiyor usumun uzayan raylarında lanetli ağır bir ağrıyı taşıyor bedenime yıllar
kalbimin sızısında gam dilimin yakarışında ürperiyor yapraklar
usul usul yağmurlarda gözlerim ellerim fırtınalarda kopmuş dal dillerim lal
bitkinim ve yurtsuz uy hawar

yaralıyım bakışlarımda yavrusu vurulmuş bir ceylan inliyor melanet yağmurları iniyor üzerime
suların buz kestiği yerdeyim rüzgarın acı kestiği yerde yüreğine tutunduğum bunu bilmiyor
dalları tutuşmuş bir ormanda sevgilime yazdığım bütün dizeleri yakıyorum şimdi
bütün umutları terkediyorum bir bahardan ödünç aldığım gençliğim yarım kalmış bir şiir değil miydi zaten?
ve kanayan bir kalem değil miydi kalbim? bırak ömrümün bütün dallarını silkelesin hayat

uy hawar bu günde gelmedi beklediğim bahar gülmedi karabahtım kalbimin üstüne üstüne yağıyor kar
uçup gitti kuşlar çoktan nereye saklanır içimdeki incinmişlikler inince gözlerimde ince bir sızı
ve süzülünce yanağımda bu gam müziği uy havvar güz geldi solan çiçeklerime su bekledim
yanan yüreğime kar düşmedi bir damla yağmur gelmedi beklediğim bahar
kirpiklerim yaralı yolcuları gözlerimin sesim uçurumlara düşmüş çığlık nereye uçsunki,
kalbimdeki kuşun kanadı kırık son trende kalktı boşaldı istasyonlar kimsenin gelmediği yerdeyim
acıların bitmediği yerde güz geldi, gelmedi beklediğim tren yoruldum bunca ağrıyı taşımaktan
sevgiye tanımlar aramaktan bir serseri gibi yaşamaktan yoruldum yoruldu yüreğim, beynim, dilim, ellerim, gözlerim

uy hawar bu günde doğmadı güneş dağlar erimedi gelmedi beklediğim bahar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com