Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gökkusagi, olurmu

Gökkusagi Benim Olurmu

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gökkusagi Benim Olurmu

Dünyalar güzeli bir kız hic bilmediği bir ormanda kaybolurAslında bu ormana herkes bi defa düşer çünkü burası hayattıraslında dünya güzeli kızda birine hayat verir oraya geldiğindebunu bir demet cicekle paylasmak isteyen genc ciceği ona uzatırO ise bana bu ciceklerden cok fazla geldi ama bu güzel ormandaki doğal gercek cicekler yerine hepsi sahte cicekler vermeyi tercih ettiler seninkilerin tek iyi yönü gercek olmaları diyebilirGenc kırgın ama umutlu ordan uzaklaşırArtık ormanda hic bisey ona güzel gelmez olmusturGördüğü en güzel sey yanında değildir cünküormanda askı hic kimse bilmez yada anlatamazAma o bunun aşk olduguna emindironu görmeden duramaz onu düşünmeden uyuyamaz hic br rüyası onsuz olmazonu hergün görsede uzaktan görür hemde nefretle bakan o güzel gözlerini görürGenc hergün üzülsede unutamaz birazda güzel kız mani olur unutmasınabir gün güzel kızın cook uzaklardan seni seviyorum dediğini duyar Ama bu genci mutlu etmez ses cok uzaklardadır cünküGenc parmaklarına dokunacak kadar yakın olurbazen ona yine cok uzaktır hersey
O güzelliğini tanımlayamayan genç bir gün yine onu izlerken üzerinde rengarenk gökkuşağını görür belki de bu hayaldir ama görürartık ona gökkuşağım deraslında ormanda hersey o kadar basit değildi burada hic kmseye güvenmek doğru değildiAma cıkmak gerektigüvenilir biriisyle tabi sizce gökkuşagı hikayedeki gence inanırmı? gökkusagı haklı olarak en güvendiği ve yanındamutlu olacagı birisiyle cıkmak isteyecekti buradan
Mutlu edeceğinden emin olan genc cesaretini toplar ve
Ellerini uzatarak benimle gelirmisin gökkuşağı dergökkuşağı elini verir mi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com