Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayrılık, kırmızı

Kırmızı Ayrılık

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kırmızı Ayrılık

Ne karanlık böyle koyu olmalı ne ayrılık bukadar kırmızı

Gidişinin rüzgarıyla savrulan ruhum yokluğunun pençesinde şimdiBuruşturduğun aşkım ellerimde kaldı sanki değersiz bir kağıt parçası gibiAnlıyorum yavaş yavaş neden karanlık koyu neden ayrılık kırmızıBir perde gibi indi gözüme sensizliğin gölgesi

Yıkılan kalbimin bir umudu vardı halaAma sonsuz bir bekleyişten ibarettiYani umut bile umutsuzdu benimle birlikteTek kelime edemiyorum,biliyorum zaten konuşmamam gerek

Giderken seni izleyip,yanlızca susmam gerekEllerimden kayıp gitmeni bir seyirci gibi izlemem gerek

Sence tek gereksiz olan şey ise kalmakGit zaten bana bir elvedayı çok görenin arkasından dur diyemem

Aslında gitmesen daha iyi olurHatta gitmesen en güzeli

Kalbimi,seni seven,senden olan bir şeye hiç acımadan çiğneyerek nasıl gittin anlamıyorumSensizlik kor oldu düştü bağrımaHani biraz ağlasaydın giderken,üzülseydin halime belki gözyaşların dindirirdi sızımıArkanda bıraktığın biraz duman,biraz da külBir parçada ayrılık kaldı enkazımdanRengi kıpkırmızı tıpkı sensiz gecelerimin koyusu gibiÇok denedim kurtulmayı,bu toz dumandan kurtulup yeniden hayata başlamayıYokluğun tuttu beni hiç bırakmamacasınaKimsesizliğin kıyısındayım,sınırları sen belirlemişşin,dudaklarında mühürlemiş sankiTek bir adım atsam başaracağım ama izin vermiyor hem sensizlik,hem kimsesizlik

Gittin gideli saatler geçti ama hala üşümem geçmediBu terkedeşin gerçekliğini bastırmıyor sen varmışsın gibi davranmamın sahteliğiSen hayatımdınHayattan koptum senden kopamadım yinedeZorları oynuyordun giderken,ama seviyorum dediğindeki amatörlüğün yoktu bu sefer üstündeBu gidiş gerçekten gerçekti

Vazgeçmek kolaydı senin içinÇünkü vazgeçemem diyenler için kolaydı vazgeçmekSensiz yaşamam diyenler için kolaydı birinin yada bir

aşkın hayatına son vermekDurup düşünmek bile zor geliyor,ne zaman aklımı kullanmayı denesem hep gidişini hissediyorum her yanımdaÖmrüm senin derken yalan söylememiştimBen sana verdiğim hiçbirşeyi geri bile istemezken,sen benim herşeyimi sormadan ve ben ne olduğunu anlamadan benden alıp gittinBana geri kalan içi boş bir beden ve yıpranmış,ufalanmış bir kalp oldu

Ayrılığın kırmızıydı,benim arkandan bakışımda alabildiğine kahverengiGidişin kötüde olsa bembeyazdı,gözyaşlarım masmavi

Yokluğunda emanet koyu karanlığım,doğmayacak ışığım,

senle geçirdiğim hiç bitmeyen sensizlik umudum kaldı

Kucağım hep sana açık,yüzüm gittiğin yere dönük olacak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com