Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
olsun, uğurlar

Uğurlar Olsun

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Uğurlar Olsun

Özlüyorum, sessiz ve soğuk gecemde Şimdi anlıyorum beklemenin zorluğunu Aciz hissediyorum kendimi Mahsun,saf bir o kadar da temiz

'Al gotür benliğimi' diyorum ardından Ne acılar verdin, neler gotürdün BEN'den

'Git! Ardına bile bakma!' diyesim geliyor

Ama sen genede git-me

GeL! Yüreği pamuk şevkatlim Aldırma bana Dinleme ne diyosam Sensizliğin sarhoşluğunda, saçmalamaya başlıyorum işte Boşver beni Sen genede, GeL !

İşte, yine başlıyoruz Ben gene başladım 'gel'lere 'Git' demeyi beceremiyorum işte Gerçi hangisini desemde, duymuyorsun ya, neyse

Dışarda yağmur var Rüzgarla bulut arkadaş olmuş, haberim yok Acele yaşanmış bazı sevdalara, acele yağan yağmura soracaklarım var İstediklerimi gotürmesine karşılık

Sen izle yağmuru İzleyenin de, vay haline

Bitiyorum teker teker 'Yağmurlar, getirin onu bana!' Gerçi ne desem boşş Havada iyice soğumuş ÜşüyorumAma soğuk havaya mı, sensizliğin donuk havasına mı, çözemedim henüz

'Onu bana getirin, hadi yağmurlar!!'

Yıldızım kaydı

Ömrümün dilediğim tek SEN'i kaydı Oysa nasıl bakardım ona Kuruttuğum çiçeklerin gibi Özlemin gibi Kaydı gitti işte hayatımdan

Konuşamıyorum Dilim lal olmuş Yıprattım kendimi boşuna Yırtıyorum artık! Konuşmamacasına! Bitiriyorum işte Sesimide duymak yok, benliğimi görmekte

Sayfaları yırttığım gibi, dilimide yırtıyorum artıkÖmrümü yiyen bir gencin zaferi uğruna

Uğurlar olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com