Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
batar, dikeni, elinize, sevdiklerinizin

Sevdiklerinizin Dikeni Batar Mı Elinize

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevdiklerinizin Dikeni Batar Mı Elinize

Gülün dikeni battı dün parmağıma ve hala gülümseyerek bakıyorum parmağımdaki sıyrıga

Kızmadım çünkü gülün dikeni batmadan önce şükretmiştim;

"Ya Rabbi, ne kadar güzel yaratmışsın" demiştim Kızamadım çünkü bir dakika önce güzel kokusunu sineme çekmiştim, bakmaya kıyamamış dokusuna hayran kalmıştım, çünkü batmadan önce yüreğime koymuş onu sevmiştim dikenini unutmuş muydum? Unutmuş muydum dikeni unutmuştum işte

acıtmayayım diye dokunmaya çekindiğim gül, ince ve derin bir yara açmıştı parmagıma gülümsedim yaraya dasüzülen iki damla kana da çünkü o yarayı açan bakmaya kıyamadığım o güldü

Sevdiklerimizin yüreğimizde açtıkları yaralarda aslında o gülün açtığı yara gibi değilmiydi

İnce ve derin bir yaraaslında çok önemsiz gibi görünse de her kımıldayışımızda yüreğimizi inceden sızlatan yaraAma dostlarınız o yarayı açmadan önce siz muhabbet dolu kokularını sineye çekmiştinizzamanı, mekanı ve kalbinizi paylaşmiştinizyarayı açmadan önce siz onları kalbinize koymuştunuzkızabilir miydinizkızamazdınız elbet

Sevdiklerimizin açtıkları yaralarda o gülün açtığı yara gibi ince ve derinama yarimiz yarayı açmadan önce biz şükretmiştik, kokusunu sinemize çekmiş, bakmaya kıyamamıştıkdikenini unutmuş muydukunutmuştuk tabiAma biz gülümsemeliyiz yarayabelki süzülen iki damla kanamada gülümsemeliyiz işte

Çünkü o yarayı açmadan önce biz onu kalbimize koymuştuk ve sevmiştik

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com