Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
değişik, hikaye

Değişik Bir Hikaye

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Değişik Bir Hikaye

Sevgiliden ayrılmak

Onunla ilk tanıştığım zaman … Ortaokula gidiyordum henüz 14 yasındaydım Onun yaşını ise hiç sormayın ! Göz göre göre kendimi ateşe attığımı sonradan anladım Herkes bu beraberlik için yaşımın çok küçük olduğunu söylüyordu Aslında hiç bir zaman yaşın uygunluğu söz konusu olamaz böyle bir ilişkide İlk önceleri sadece yakın arkadaşlarımla paylaştım küçük sırrımı Sadece gönül eğlendiriyordum onunla Ne kadar da aptalmışım ? Aileme anlatamazdım Reddedileceğini peşinen biliyordum Başlangıçta tenha yerlerde çok seyrek buluşuyorduk Daha sonra buluşmalarımız sayısı gittikçe arttı Ok Yaydan çıkmıştı bir kere Evet onu seviyordum Aklımda hep aynı düşünce vardı; “ Onun tutsağı değilim ve istediğim zaman terk edebilirim” Ne kadarda akılsızmışım En sonunda olan oldu Bir gece annem bizi yatakta yakaladı Kızmadı, bağırmadı sadece kısa bir nasihat çekti Beraber olmamızı yasak etmenin mümkün olmayacağını acı acı anlattım

Aradan seneler geçti, ama gittikçe birbirimize bağlandık Daha doğrusu ben ona bağlandım Tahmin edebileceğiniz gibi onun umurunda bile değildim Aradan gecen yıllarda kaybeden taraf hep ben oldum O bana sahte mutluluklar verdi sadece Bense her şeyimi … Onun için kavga ettim, onun yüzünden çok hastalandım Önce onu sevmeyi öğrendim sonra da nefret etmeyi Beraber olmayı istemediğim anlarda bile, yanımda olmaya devam ediyor Ne yalan söyleyeyim : bazen ben de isteyerek onun peşinden koşup sokak sokak aradıktan sonra hasretle yeniden buluşuyorduk İrademi yerle bir etti Ailemle, yakınlarımla arama girdi Arkadaşlarımın çoğu da ondan nefret etti Hatta ben bile tiksindim bazen, bedenime ve ruhuma sinen kokusundan Dudaklarımın her dokunuşunda ben ondan o benden bir şeyler çalıyordu O her seferinde yeniliyordu kendini, bense gittikçe kötüleşiyordum Buna rağmen bir turlu terk edemedim

Aslında çok defa denedim ayrılmayı, hepsinde de dönüşüm bir öncekinden güçlü oldu Yokluğunda hasretiyle kıvrandım, bu ayrılığa alışmaya çalıştım, ama asla aklımdan çıkmadı Tırnaklarımı yedim, yetmedi; kuruyemişe başladım, ayrılık kilo aldırdı Hatta inanmazsınız ama, su anda bile yanı başımda Ama yinede hepinizin önünde yemin ediyorum ve söz veriyorum : “ Ya o beni bırakacak, ya ben o sigarayı!…

( Şimdi, Lütfen Bir Kez Daha Okuyun )

Alıntı Yaparak Cevapla

Değişik Bir Hikaye

Eski 07-11-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Değişik Bir Hikaye

Bu Yazıyı Daha Okumuştum

Şöyle Diyebiliriz 13-14-15 Diye Gidiyor Sigara İçenlerin Sayısı Ülkemizde Her Geçen
Gün Artıyor Yasak Getirmeleri Ceza Getirmeleri Hiç Birşeye Yaramaz Aksine Yasak
Daha Cazip GelirAnne Ve Babalar Çocuklarına Sigaranın Kötü Faydalarını Daha Açıklayıcı
Bir Şekilde Anlatmalı Gögüs Hastalıkları Hastanesinde Örneğin Orda Bölüm Başkanlarında Bilgi Alıp Yardım Talep Ederlerse Seve Seve Yaparlar

Oturupta Oğlum, Kızım Sigara Kötü Demek Onun Hiç Umrunda Olmaz Ama Hastanelerde Gördüğü Bilnç Altında Kendi Gözüyle Görmesi İçmemek Üzerine Bırakmasında Faydalı Olur

Uzun Konuştum Teşekkürler Paylaşım İçin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com