Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adlar, kadınlar

Kadınlar Niçin Ağlar

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kadınlar Niçin Ağlar

küçük bir erkek çocuk annesine sordu"Niçin agliyorsun"çünkü ben kadinim diye cevapladi annesiAnlamadim dedi çocukAnnesi çocugunu kucaklayip ve hiç bir zamanda anlayamayacaksin dedi Çocuk bu sefer babasina baba annem niçin agliyor diye sorduBabanin cevabi söle oldu Bütün kadinlar sebepsiz aylaya bilen yapdadir Küçük oglan büyüdü yetiskin adam oduve hala kadinlarin niçin agladiklarini kerfsedemediNihayet öldükten sonra cennete gittiginde Allah´a sordu"Allahim"dedi kadinlar niçin bu kadar kolay aglayabiliyolar Allah deddiki: Ben kadinlari özel yarattim!! Tüm yasamin agirligini tasiyabilecek kuvvette olmasina ragmen baskalarina teselli verecekkadar yumusak omuzlar:dogumun acisaina oldugu kadar dogurduklari evlatlarinin nankörlügüne dayanabilecek iç kuvvetini verdim Baskalarinin kuvvetinin kalmadiginda devam edecek azmi,ailesinin hastaliginda yorgunluga papuç biraktirmayacak kudreti verdim Her türlü agir sart altinda,ve hatta annelerini çok kötü incitseler de çocuklarini sevmek duygusalligini verdimBu duygusallik her yastaki çocuklarinin yaralarini sarmalarina,sorunlarini dinleyip paylasmalarina yardim ediyor Kocalarini tüm kusurlariyla sevmek kuvvetni verdimOnlari erkegin kalbini korumalari için yarattimonlara iyi bir kocanin esini asla incitmeyecegini fakat bazen destek ve kuvvetini deneyecek davranislarda bulunacagini anlayacak duyarl bir zeka verdim Tek zayiflik olarak kadinlara birer göz yasi verdimTamamen kendilerinin sahip olduklari,ihtiyaçlari oldugunda kullanmak üzereInsanlik için bir gözyasi^^ KADINI GÜZEL YAPAN SEY NE SAÇI NE VUCUDU NE KENDINI NE SEKILDE TASIDIGIDIRKADINI ESAS GUZEL YAPAN SEVGISINI PAYLASABILMESI,FEDAKARLIGI,SORUMLULUGU,ANLAYISI,SA DECE BILGIYE DEGIL AYNI ZAMANDA KALBE DE YONELIK AKLIDIRR!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com