Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
duyarsızım

Duyarsızım Sana

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Duyarsızım Sana

Duyarsızım Sana Hikayesi - Gerçek Hayattan Alıntıdır - Hikayeler - Havva Gülbeyaz

İçimdeki tüm kötü duygulardan bir anda kurtuldum Geçmişten gelen bir yüz yakarışlar içinde karşımdaydı Göz yaşlarına hakim olamayan beden gözlerini gözlerimden kaçırdı Beklentileri olmadığı her halinde belliydi Benden sonra herşeyini kaybetmişti anladığım kadarıyla Pişmanlık hüzün ve yıpranmışlık tüketmişti Önceleri gülümsedim işte bu adalet diyecek oldum İçimdeki iyimserlik acı duymaya başladı Sevdiğim değer verdiğim benlik tükenmişti Onu bu durumda görmeyi beklemiyordum Aylarca onun yıkıldığını görmeyi arzu etmeme rağmen şuan bu duygularım kayboldu Paylaşımlarım ya da içimde kalan azıcık sevgiden olsa gerek tepkilerim adeta nötrdü Şimdi kime kin tutmalıyım diye düşünüyorum Ona yani bana acıların en büyüğünü yaşatan benliğe bile nefret besleyemiyorsam Anlıyorum ki nefret sevgiden doğarmış ne sevgi ne de nefret var ortada Durgun su misali heryer berrakMazide kalan artık sana duyarsızım

Biten birşeylerin ardından tekrar başlamıyormuş birşeyler bunu anlamanı dilerim demek istedim Söyleyemedim çünkü korktum tamamen kaybolmandan Kaybolma izlerini kazı hayata Kötülük bekçisi olsanda her insanın güzel bir yaşama hakkı vardır Ya da hatalar insanları olgunlaştırır Sen bunu benden daha iyi yaşıyorsun diyebilsem keşke

Havva Gülbeyaz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com