Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
halis, öğretmen1

Halis Öğretmen_1

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Halis Öğretmen_1

Bir gün önce kutlanan millî bayram nedeniyle, okulların tatil olduğu, güneşli bir gün Karısı da çalışan Halis Öğretmen, o günü tamamen kendine ayırmak istedi Belki de uzun zamandır ilk defa spor kıyafetler seçti kendine Aslında yaşı kırkı aşmıştı ama spor kıyafet onu olduğundan daha genç gösteriyordu o gün

Kasabadaki bir devlet ilköğretim okulunda görev yapıyordu Kendine ayırdığı o günü, büyük şehirde geçirmeye niyetlendi Fakat öylesine yabancı kaldı ki büyük şehire, uzak bir ülkenin insanı görünümünde, şaşkın bir halde dolaşmaya başladı şehrin sokaklarında Nereye gideceğini, ne yapacağını bile bilmiyordu

Geziyordu sokaklarda, vitrinlere, caddelere, arabalara bakıyordu sadece Beyaz bir jeepe kilitlendi gözleri trafiğin oldukça yavaş işlediği bir caddede Sürücüsü bir kadındı Yine kırklı yaşlarda sarışın bir kadın Fakat doğal değil, çakma bir sarışın olduğu karşıdan bile anlaşılıyordu

Sağ tarafındaki camı açtı kadın Şimdi tam karşısında duran adam, sanki tüm dikkatiyle onu seyrediyor gibi oldu İşte halis Öğretmen’di o adam Aslında, nereye ve kime baktığının bile farkında olmadan, öylece bakıyordu Birden kadının sesiyle, uykudan uyanmış gibi oldu :

- Yakışıklı ! Biraz zamanın var mı ?

Şaşırdı adam Kendine seslenildiğinden emin olamadı Etrafına bakındı Sonra utanarak, kızararak , alçak bir sesle sordu :

- Bana mı seslendiniz hanımefendi ?

Kadının güleceği geldi Ne mahçup adamdı bu ! Zaten dekolte olan bluzunun yakasını iyice açıp, göğüslerini camdan fırlatacakmış gibi fora ettikten sonra ;

- Sana seslendim hayatım ! Zamanın varsa, gel de biraz gezelim seninle

Daha çok kızardı Halis Öğretmen Daha önce hiç bir kadınla böyle bir konuşma geçmemişti aralarında Çapkınlığı hiç düşünmemişti Fakat birden içinde bir kıpırdanma oluştu Düşünmeye başladı Kimler çapkınlık yapardı ? Karısını sevmeyenler, karısına bağlı kalmak zorunda hissetmeyenler, karısına saygısı olmayanlar Peki, karısı saygıyı, bağlılığı hak ediyor muydu ? Aslında karısını çok sevmişti zamanında Ona aşıktı ve elde edebilmek, evlenebilmek için bin türlü fedakârlıkta bulunmuştu Ya karısı ; karısı onu seviyor muydu ? O da kocasına saygılı mıydı, bağlı mıydı ?

Son soruların cevabı maalesef olumsuzdu işte Karısı ona karşı hiç de sevecen ve saygılı değildi Normal zamandan çok daha önce dünyaya gelen oğlu için, erken doğum deyip örtbas etmişlerdi olayı Oysa, mahallede, eski sevgilisnden olduğu dedikoduları yayılmıştı

Doğumdan sonra, kirada oturdukları evden, kendi evinde tek başına yaşayan kayınvalidesinin yanına taşınmışlardı Kayınvalidesi Allah için, çok seviyordu onu Her tartışmada, kızından değil, damadından yana oluyordu kadın Fakat karısı Aysun, yıllardır sürekli aşağılamış, horlamıştı onu O da aşkı uğruna, aşağılanmaya bile katlanıyordu

Üstelik, son zamanlarda, karısının kendisini aldattığı yönünde dedikodular bile kulağına gelmeye başlamıştı

- Sana diyorum be adam ! Ya gel, ya da gelmiyorum de ! Bir cevap ver sadece

Kadın sıkılmaya başlamıştı

Birden kapıyı açıp, arabaya biniverdi Kadın, oltasına balık vurmuş avcı gibi sevindi Şuh bir gülücük attı adama Öpmesi için elinin üzerini uzattı

- Sibel ben Ya sen, sen kimsin aşkım ?

Öptü kadının elini, utanarak, kızararak

- Ben de Halis, diyebildi zorlukla

Biraz sonra, lüks bir apartmanın otoparkına girdi kadın arabayla

- Hadi gel bakalım Aşk yuvamıza geldik

Kadın indi, Halis Öğretmen indi Önlü arkalı yürüyüp apartmana girdiler Daha asansörde sırnaşmaya başladı kadın Şuh biçimde yapıştı adamın dudaklarına, kendine doğru çekti Adam, kendini şimdiden ona teslim etmeye başladı

Daireden içeri girer girmez yeniden öpüşmeye başladılar Evde kimseler yoktu Her haliyle, çok zengin evi olduğu belliydi

Bardan bir bardak içki koyup adama uzattı kadın

- Biraz heyecanın yatışsın canım Ben banyoyu hazırlayıp seslenirim sana Ne dersin, banyoda başlamak hoşuna gider mi ?

Utangaçlığı bir türlü atamayan adam, uzatılan içkiyi bir defasında içip, öyle cevap verdi bu soruya :

- Çok şahane olur !

Bir kadeh daha içki doldurup uzattı kadın yine Sonra da ;

- Bekle beni, çapkınım ! deyip hızla banyoya doğru yürüdü

(Devam edecek )

Fikret TEZAL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com