Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
babam, küpe, takarsa

Ya Babam Küpe Takarsa

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ya Babam Küpe Takarsa

yaşanmış öyküler - yaşanmış hikayeler - yaşanan hikayeler
Kaç zamandır için için huzursuz olduğunu biliyordum

Yeni bir akvaryum Bilmem nereden ithal edilmiş, bilmem hangi cins balıklarlarla mı çıkacaktın karşıma? Yoksa ille de Labrador mu, isteyecektin ?

Laf aramızda, tüye alerjin var masalıyla yıllardır köpek besleme hevesini gemlemeyi başarmıştık, daha doğrusu başarmıştım Evet, bencilce ama eve alınacak köpeğin tüm sorumluluğunun derhal, en çok iki üç hafta içinde bana yıkılacağını çok iyi biliyordum Ve tüy torbası bir Labrador ile başa çıkmaya hiç mi hiç niyetim yoktu

Aslında bilgi sayarın daha yeni değiştirildiği için, bilgisayar diye tutturma şansın da azdı

Ve bir akşam yemeğinde itirafınla sırtımdan aşağıya nasıl bir ter boşandı, anlatamam Annenle bakıştık bir an O yine soğukkanlıydı

- Yaa, ben de piercing yaptırtacağım Şimdi herkes yaptırtıyor ama Teoman'ın da var Vallahi sadece kaşıma Evet, bir tane Kadıköy'de Akmar Çarşı'sında yeri var Sonra acımıyormuş hiç

O güzel yüzünde minik halkalar öyle mi?

Baştan sert tavır koysak ters tepki yapacak, vazgeçecek olsan, kararsız olsan da inatla dediğini uygulayacaktın Tedirgin olmuştum Ya bir de mikrop kaparsan mazallah?

Aslında seni çok iyi anlıyordum Tam yaşındı Kan deli deli akıyordu damarlarında Vallahi “piercing mi, Danua türü köpek mi?” desen ikinci söylediğin başım gözüm üstüne diyebilirdim

Nereden çıkmıştı bu piercing şimdi ?

- Olur güzel oğlum Benim oğlum, şımarık oğlum Tabii, yarın zaten cumartesi seninle düzgün bir eczane ya da kliniğe gideriz Öyle her yerde piercing yaptırtılmaz Hem iyi oldu, ben de epeydir küpe düşünüyordum (Riske bakın şimdi Blöfün dik alası) Sen kaşını ben de kulağımı deldirtiririm

- Nasıl yani ?

- Ne o yakışmaz mı ?

- " "

Maya tutmuştu Durdun İlk şoku yaşıyor olmalıydın: Küpeli bir baba Kaşında halka olan evlat Deri ceketler, jöleli saçlar E, bir de motorsiklet “Hey George versene borç” muhabettleri de cabası

- Ciddi misin ?

- En az senin kadar

Şöyle bir doğruldun iskemleden Bardağa uzandın Kafan tam istediğim şekilde karışmıştı Şans benden yanaydı artık

- Baba, vazgeçsek diyorum Şimdi düşündüm de yaptırtmamaya karar verdim

Zarlar bana dönmüştü Avucumdaydın

- Oldu mu şimdi, neyse, hevesim kursağımda kaldı

Nasıl unuturum ?

Balkonda oturuyorduk annenle Sitenin özel futbol sahası yine varoşlardan gelen çocuklarla dolmuştu Avaz avaz top oynuyor, küfür ediyor, deli gibi koşuyorlardı nefes nefese

Kimi yırtık pırtık bir t-shirt, rengi atmış bir pantolon ve üstelik çıplak ayakla sahayı birbirine katıyordu Seni izliyordum “Nike” marka şort, atlet, çorap, marka kramponlu papuçlar, jöleli saçlar

Okçuluk sporuyla uğraşmanın, koşmanın, yüzmenin bedenine kazandırdığı canlılık Yanık tenin Odanda duvarlara asılı bröve, madalyaların (2001 Okçuluk- Fetih Kupası İstanbul İl Birinciliği, Genç Erkekler İstanbul İl İkinciliği)

Sahanın kenarında heyecanla bekliyordun

- Ağabey bende oynayayım mı ? yalvarırcasına soruyordun,

- Ağabey ne zaman çıkayım sahaya Sizin takımda mı oynayacağım

Adidas marka toplarını evden alıp gitmiştin onlarla oynamak için Annen sinirlenmeye başlamıştı

- Hayır, dedim bırak, karışma sakın Onlarla kaynaşması şart İnsan olmayı böyle böyle öğrenecek

- İyi lan oynarsın acelen ne Hele tut şu topları yakala Haydi

Fransızca, İngilizce, Almanca bilen, TED koleji mezunu, StBenoıt Lisesi öğrencisi, Berker Türker hayatın değişik yüzlerini de tanımalıydı Yarın herkes için belirsizdi çünkü

cemal türker/TEŞRİN FIRTINASI

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com