Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altın, boylum, kalplim, selvi

Selvi Boylum Altın Kalplim

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Selvi Boylum Altın Kalplim

Selvi Boylum Altın Kalplim Yazısı - Selvi Boylum Altın Kalplim Sevim Gözay - Sevim Gözay Yazıları

En hakikatli en ağır jönlerimizden Kadir İnanır'la başrolü paylaştığım bu fotoğrafın (Bkz TV sayfası) ürkünç kamera arkasını paylaşmak istiyorum sayın okuyan Hem kafamız dağılır Seçimdi stresti unutur soluklanırız hiç değilse şuracıkta Efendim; günlerden bir mayıs sıkıntısı perşembesi İzmir havaalanında karşılaştığımız hava, bizi oracıkta boğmaya yemin etmiş gibi Öylesine bir sıkıntı, görülmemişçesine bir ağırlık Olay yerine vardığımızda da değişmiyor atmosfer Bilakis artarak devam ediyor bunaltıcı etkenler Ve Kadir İnanır'la ilk karşılaşma Ayy nasıl yarım ağız bir 'meraba', nasıl yarım el bir tokalaşma anlatamam Hay bin pişman oluyorum geldiğime geleceğime 'Ne bekliyordun, bando mu?' diyebilirsiniz bu sahnede, haklısınız Ama insan bozuluyor öyle demeyin, başına gelen bilir (Bu arada aksi gibi benim görevim de Jim; dizi tutkunları için şöyle tatlı bir röportaj çıkartmak)

Neyse çarşı çekimi başlıyor Beklemeye alıyoruz biz de kendimizi Sempati kazanmak için figürasyona omuz veriyor ve CV'mize altın bir madde ekliyoruz hatta iki arada bir derede Kısadan da kısa sürüyor tabii rolümüz Ev çekimine doğu yola koyuluyoruz yavru ördekler gibi ekibin ardına takılıp Yol boyunca Kadir İnanır'ın sette estirdiği kuzey rüzgarları hakkında yakası açılmadık efsaneler dinliyorum Genel kanı 'ben babamdan tırsmıyorum o kadar ama Kadir Bey'in karşısında çenem titriyor' yönünde Başımıza ne işler gelecek diye diye varıyoruz dizi evine Bahçe kapı aralığından kafamı uzattığım ilk saniye Kadir İnanır'ı görüyorum Arkama bakmadan şehir merkezine doğru koşmak geliyor o an içimden Ama sabit bakışları beni de sabitliyor Hatta hükmediyor Şuursuz bir şekilde yanına varıp, 'Müsait olduğunuzda kısa bir röportaj' diyorum en kibarcık sesimle 5 uzun saniye süren ve insanın eline ayağını gemici düğümü atan bir sessizlikten sonra 'Sabaha kadar buradayız, yaparsınız' karşılığını alıp oturuyorum efsane jönümüzden

Sonraki saatler boyu magazinci arkadaşları bir keresinde 4 gün bir otelde esir ettiğini dinliyorum Nasıl yani diyorum ben de aynen Hiiç, öyleymiş işte Dört gün hiç konuşmamış Kadir Bey Onlar da kameralarıyla beklemişler mecbur Ya bize de öyle yaparsa?! Ama akşam uçağıyla dönüyorum ki ben Gökyüzü hızla kararıyor ve 'Ellerim Bomboş' şarkısı başlıyor aniden fonda Ve hava bir patlıyor O ne sağanak Sayın İzmirli En fenası da dizi evinden başka kaçacak yer yok Ayağımda çivit mavi galoşlarla Kadir İnanır'ın karşısındaki koltuğa ilişmek zorunda kalıyorum devamında Yer yarılsa tercih ederdim yani Orada olmamdan daha doğal bir şey olamaz havalarına girme gayretim ömrümden iki yıl yemiştir yemin ediyorum Yorgunluğu, bıkkınlığı da yüzünden okunuyor Kadir İnanır'ın Ağrısı mı var acaba? Canı da yanıyor sanki? Buralar da mı oturuyor acaba? Var mıdır ki sevdiği Sevgi neydi Sevgi emekti temalı dalgınlığım uzun sürmüyor 'Hangi kanal', 'Saat kaçta', 'Ne programı' gibi sorular duyuluyor kesik kesik Odadakilerin kaş göz etmesiyle bana sorduğunu anlıyorum ve bir o kadar yalın yanıtlar veriyorum Kadir İnanır'a Gözleri kapanıyor ve uykuya dalıyor o an

Yağmur durmuş mu bir bakayım hele gibilerden odadan sıvışıyorum o ara Üstünü örtmedim diye de suçluluk duyuyorum bir yandan Yağmurun duracağı hayal gibi Gün tamamen düşecek birazdan ve denizde kum tanesi olan umudum tamamen yalan olacak Yenilginin yanmış balatayı andıran kesif kokusu doluyor burnuma Kederli başımı nereye vuracağımı netleştirmeye çalışırken, 'Kadir Bey çağırıyor' diye fısıldıyor biri Emir eri gibi o saniye bitiyorum odanın kapısında 'Bul bir şemsiye, çıkalım konuşalım dışarıda' diyor Selvi Boylum'daki şefkatli sesiyle birden Sonrası sahiden film gibi O tarihi sağanağın altında bir elimizde şemsiye bir elimizde mikrofon, romantik görünümlü melankolik bir sohbet gerçekleştirdik Sonuç: Kamera arkası ve önü dahil olmak üzere Kadir İnanır'ı hiç böyle görmemiştim Merak edenler için bugün 1800'de Dizikolik'teyiz Seçimden sonra görüşmek üzere Hayırlısı olsun

Sevim Gözay

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com