Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
mutluluk, yudum

Yudum Yudum Mutluluk

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yudum Yudum Mutluluk

Yudum Yudum Mutluluk Yazısı - Yudum Yudum Mutluluk Sepkin Coşkun - Sepkin Coşkun Yazıları

Bugün bir tuhaflık var üzerimde, içim içime sığmıyor, bahar geldi ondan mı acaba?

Yudum yudum mutluluğun bana doğru aktığını hissediyorum

Doğada ne kadar kelebek varsa yüreğime dolmuş sanki, pır pır kanat çırpıyor içimde

İlk defa bir papatyayı incittim bugün, istemeyerek kırdım bir bir naif dallarını Seviyor, sevmiyor derken seviyor dedi son yaprağı

Yetmedi bir de kahve falına baktırdım Fala hiç inanmam ama, inanasım geldi işte

Dedim ya bugün farklıyım, sebepsiz ve nedensiz her şeyden mutlu olduğum bir gün

Öyle coştum ki, derya gibi derin, deli akan ırmaklar gibi çalkantılı gözlerin düştü aklıma

Kıyamam bilirsin bakışlarına, baharın yeşil renkleri filizlenir her göz kırptığında

Salınıp yürüdüğünü gördüm sanki selvi dal gibi Nakış nakış işleyesim geldi mutluluk hecelerini sayfama

Madem artık şiirler ağır geliyor, bir bahar yarattım mevsiminde yüreğimin, güz çiçekleri açmayan, ayaz, boran, kar yok, ılık haziran rüzgarının estiği ve ağaçların mutluluktan raks ettiği bir bahar bu

Artık kara kalemim bile gülümsüyor bak

Boyalar kullanıyorum, gökkuşağından ödünç aldığım renklerle yazıyorum adını

Bir sana, bir bana dönüp ışıltı saçıyor, denize yaslanan yıldızlar gibi

Demek aşk da insana böyle şavkırmış hayat

Meğer bu aşktan sende ne çok varmış

Sen değil misin çölde kalan ahuya bir damla buse olan, ki sevinçten başına taç yaptıran beyaz papatyaları aşka

Sağlığıma daha çok dikkat etmeliyim buna karar verdim bugün

Ah işte olmuyor

Ne zaman bu lanet dumanı son kez üflemeyi düşünsem, ardı arkası kesilmiyor ciğerlerim hiç hoşnut değil bu durumdan

Lakin hiç sorma, sen olmayınca bir yanım eksik kalıyor hep, öyle bir hasret ki içimde dindiremediğim, anlatamam

Asla yerin dolmuyor

Biliyorsun değil mi? Ne ipe geliyor ne sapa bahanelerimiz, sudan sebepler hepsi İkimiz de biliyoruz bunu hayat, ayrılık bizim işimiz değil Kurur, kıraç olur cemre düşen toprağımız, büker nazlı gelincikler boynunu, bulutlar gözlerimize dolar, yağmurlar gizlenir bizden habersiz gecelerimize

Hayale resmederiz karşılıklı yüzümüzü

Farkında bile olmadan ıslanıverir yalnız başımızı koyduğumuz yastığımız

İyi gelmez bize ayrılık, biz ayrılamayız

Bilsen, her sabah yeni bir umut çalar kapımı, penceremin önüne beyaz bir güvercin konar, gagasında bir yudum sevda

Bu sözü ne kadar sık kullanırsan o kadar azalırmış anlamı, oysa ben senden her salise duymak isterim seni seviyorum cümlesini Bugün duymalıyım bu sözü, kim bilir yarın belki geç olacak, değil mi hayat?

Yarın ne olacak kim bilebilir ki

Bugün ben de söylemeliyim, seni seviyorum demeliyim uçan kuşa, yeni açmış bir çiçeğe, yağmura, buluta, masum bir çocuğa bakarak söylemeliyim

Seni seviyorum demeliyim

Hele aşkta gurur olmazmış bilmez misin ?

Hayat sen öğrettin bunu bana Ve ne zaman azaldığımı söylesen, katbekat çoğaldın içimde haberin olsun

Öyle çok neden var ki mutlu olmam için, dört yapraklı bir yonca buldum bu sabah kır gezisinde, şans getirirmiş duymuştum daha önce

Al işte mutlu olmam için bir neden daha Uğur böceği kondu serçe parmağıma, sonra kanatlanıp uçtu, belli ki uğur getirecek bana

Gülmek geliyor içimden, tabiatın tüm renklerini gözlerime hapsedip, kucak dolusu sevgiler paylaşmak istiyorum, önüme kim çıkarsa, gülen gözbebeklerimden demet demet renkler dağıtarak sevgiyi paylaşmak istiyorum

Biliyorum

Bana sunulan değeri biçilmez bir hediyesin sen hayat ve büyük bir hazinesin harcadıkça bitmeyen, hiç bir şeyle pahası biçilmeyensin

Beni içinde yaşattığın için sana teşekkür ederim

Uzat ellerini hayat tut ellerimden sıkı sıkı, artık hiç üzmeyeceğim seni, ama ne olur sen de beni üzme

Hayat seni seviyorum

Eminim sen de beni seviyorsun

Yoksa yaşayabilir miydim sanıyorsun

Sepkin Coşkun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com