Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
beyaz, kırmızı, siyah

Kırmızı Siyah Beyaz

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kırmızı Siyah Beyaz

Kırmızı Siyah Beyaz Yazısı - Kırmızı Siyah Beyaz M Ali Gökhan - M Ali Gökhan Yazıları

Kapısı kanatlı bir telefon kulübesiydi, jetonlarla çalışanCebimizde değildi telefonlarımız, sevgililerimiz

Sıcaklığın ve namussuz sevişmelerin kavurduğu bir İzmir öğleniydi

Dedesi açtı telefon; tüm akrabalarının ve arkadaşlarının kayıtlı olduğu küçük telefon defterimden

''Ulaşamıyorum Özgür'e'' dedim ''Bilmiyor musun'' dedi''Neden bilinmez, İzmir'e gidiyormuş,trafik kazası geçirdi, hastanede yoğun bakımda'' dedi

Ali ismimi o gün kaybettim, ''neden'' oldu benim adımBana gelen sevgilim yoğun bakımdaydı, oysa ben daha yoğun bakardım O'naİlk sürprizin bu mu olmalıydı gülüm? Sen zaten Tanrı'ya inanma nedenim olan sürprizimdin benimBu da varlığıma inandırmıyorsa seni, yadsı o zaman beni dememiş miydi Tanrı'nız?

Sıkı solcu, bir o kadar da feodal babası karşıladı beni hastanedeKızına konacak toz zerresiydim belli ki O'nun için, hangi baba izin verir ki?

Bir hemşire girdi koluma, sen misin O dedi? Kim dedimDardanel ton dediSadece baktım yüzüneBacağı kısaldı, dalağı alındı,beynindeki ödemden dolayı hafızası yok dediSeverdi dardanel tonu dedimNeden gelmedi dardanel tonum diyor dediYüreği alınmamış demek ki demeyi düşündüm, sustum

Ali'ydim, neden oldum, dardanel ton oldum; ne isterse olurdum,ik aşkımdı,belki de sonBarmenlik yaparken, üst kattan görüp ''Tanrım muhteşem bir kız'' deyip aşağıya tanışmak için indiğimde sevgilim olduğunu farkettiğim sevgilimdi OAnlatınca seni tanıyamadım deyip, sağlam bir tokat yediğim, kendini kendinden kıskanan küçüğümdüYüz kez görsem, yüz kez aşık olacağım kadın

Türk filmleri gibi olmuyor hafıza kaybıSevdiğini hapseden bir beden görüyorsun sadeceO bedenin içine sıkışıp kalmış bir ruh, bir düşünce

Fizik değil bizi çeken demek ki!Bir sohbet,bir bakış,bir çift kelime

Kalçalarına,göğüslerine,vahşi yüzüne aşık olduğumu sanırdım oysa

Legolardan şato yapıp,bozan bir çocuksun sen ey Tanrı! Kan kırmızı evler, şatolar yapıp; simsiyah bir geceye bırakıyorsun

Yazar ya Beşiktaş'ın tüzüğünde ''Balkan yurtları ne zaman Türk Yurdu olacaki Beşiktaş'ın renkleri yine eskisi gibi kırmızı-siyah-beyaz olacak'' diye

Benim tüzüğümde ''neden'' oldu artık benim adım yazıyor

İyileşti,ilk beni unutarak başladı yeni hayatınaYırtık kotlu,küpeli bir gence aşık olduSonra ev arkadaşıma,sonra başka bir genceBen dışında herkese belki de

Kızamamak ne acı,büyük aşktan büyük oluk yarattık farkında olmadan

Her yıl 8 Temmuz'da Balkanların yeniden Türk Yurdu olmasını bekliyorum artık

M Ali Gökhan

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com