Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
acıma, acıyan, dinlen, kalbim, sus

Acıyan Kalbim Acıma Sus Dinlen Artık

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Acıyan Kalbim Acıma Sus Dinlen Artık Yazısı - Hikaye Örneği - Yaşamdan Hikayeler - Yalnızlık Hikayesi - Aşk Hikayeleri

Nuran

Seni o kadar çook sevdim ki başta belli etmesem de çünkü uğradığını hissettim kalmayacaktın kalbimde bu kalp bu ağır yükü taşıyamaz dedim uzak durdumSensizliği de taşıyamadıSorumsuzdun kalmamayı öğretmişin ısrarla kalbineKızdım çook kızdım sen konuşmadıkça ben susamadım avazım çıktığınca bağırarak susmak istedimSustum sustumBitmedi susmalarım

Seni o kadar çook sevdim ki başta belli etmesem de çünkü uğradığını hissettim kalmayacaktın kalbimde bu kalp bu ağır yükü taşıyamaz dedim uzak durdumSensizliği de taşıyamadıSorumsuzdun kalmamayı öğretmişin ısrarla kalbineKızdım çook kızdım sen konuşmadıkça ben susamadım avazım çıktığınca bağırarak susmak istedimSustum sustumBitmedi susmalarımSeni görmek istedim görürdüm ki kütleni istemedim oysa gittiğin yerleri bilirdimAma senden olsun özel olsun istedim 2 kelime yazmanı bekledimİçten 2 kelime Kaleminin inceliğinden değil ustaydın o konuda,ben özünden istedim senden olsun 2 kelime osun canım şifa niyetine

Çook hastayım gel dedim sonunda, buna da gelmedinHiç gelmedin taş olsa kalbin erirdiHiç sevmesende bi insan dı karşında kiSenin aşkın değil ama sana duyulan aşktıBöyle yaptıkça kara sevdaya döndürdün

Seninle ilk kavuşmamız kelimelerdey diKelimeler de buluşup kelimeler de ayrıldıkBuluştuğumuz o güzel kelimeleri an be an hatırlarım hep kalbimde harfi harfine ama hangi kelime de ayrıldık bilmiyorumDefalarca , aylarca , yılarca düşündüm a dan z ye tüm harfler den kelimeler , cümleler ,paragraflar , sayfalar , ciltler tonlarca ciltler yaparak düşündüm düşündüm ve yazdım yazdımSonra gene harflerin yerini değiştirerek gene yazdım gene

Olmadı gene duramadım bırak dedim çoktan gitmiş zaten de hiç gelmemiş,olmuyor du olmuyor her gördüğüm ve çokta durumuma uyan şiirleri , yazıları hep postana gönderdim postana diyorum sana gelmedi hiç gelse karşılığı olurduAslında başlar da bilmesem de sonraları okuduğunu hissetim sıcaklığın kalbime değ di ve yazma gel artık deyişlerini ama senden duymak istedim sonraları hırcınlaştım iyice ve soğuduğunu hissetim artık okusanda buz gibi olduğunu bitsin deyişlerini ben kendi kendime yanayım nasılsa bir damla su serpmiyordun görmek te istemezdin okumasanda postanda silinmek üzere bekleyen yığıntı gördükleriniPostaya giden ordan çöpe aşkım oldu , aşk sadece mi ben oldum bir aşk yeter diyenlerdendimZıt kutuplar o ise bir aşk kime yeter diyenlerden diBelki bir gün bir aşk ona da yeterdi ama biz çook farklıydıkAşkın dili olmasada az seven farkı açıyor duZavallı posta kutusu hiç bu kadar yorulmamıştırYa zavallı benŞarkıları dinlemiyordum bir gün bir arkadaş yolladı dinledim nerden dinledim sankiii şarkılarla anlatmaya başladım posta kutusu gene dolmuştur sahibine kolaydır bir tuşla sil yeterdi

Suç kelimelerde değildi Sendey di anlamak istesen bir kelime yeter diYada kelimesiz gönül dili olsay dı elbetEvet sevmedin ama bir damla ilgi verseydin sev demedim ki sana , ben ol demedim ki bilmez miyim ki demeyle olmaz İnsanca bi merhaban da yeter di onu da sakladınO da bir şeymi bir kelime bile demezkengitmiş gitmiş bir Allahaısmarladık bile demeden

Nuran Becerikli

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com