Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Kişisel Gelişim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
miyim, olan, şeytan

Şeytan Olan Ben Miyim

Eski 07-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şeytan Olan Ben Miyim

Eşinizin Vücut Dili -Konuşma Dili -Aldığı Nefes -Fikrlerin Paylaşmayıp Dikte Edilmesi - Kişilikte Eşler Arası Kırıcılık - Şeytan Olan Ben miyim - Düşüncelerdeki Olumsuzluklar

Tanrım eşim da ACIYA neden olan benim içimdeki devam etmekte olan şey neyse,onu nasıl çıkarıp atacağımı bana anlat

Benim ve eşim için probleme neden olan içimdeki hatalı düşünceler için ÜZGÜNÜM lütfen beni bağışla

Eşim ın beni gerçekten sevdiğini HİSSETMEYİ seçiyorum

Ben harika,güçlü,etkili,sevgi dolu,ahenkli,huzur ve mutluluk dolu bir bütünüm

TEŞEKKÜR EDERİM-TEŞEKKÜR EDERİM-TEŞEKKÜR EDERİM

Eşinizin vücut dili,konuşma dili,aldığı nefes,fikrini paylaşmayıp dikte etmesi,kırıcılığı,bakıp görmemesi sizi gün be gün ondan uzaklaştırıyormu?

İçin için mıknatıs gibi sizi rahatsız edecek duygu ve davranışlarını yakalıyorGöz ucuyla,sezgilerinizin ucuyla hoşunuza gitmeyecek davranış ve duygularını topluyor abartarak kinleniyormusunuz?

Farkında olmadan bulunduğunuz mekana öyle bir negatif enerji yayıyor ve bu enerji yüzünden kendinizi o kadar yetersiz,değersiz ve mutsuz hissediyorsunuz ki,alınganlığınıza/saldırganlığınıza gem mi vuramıyorsunuz?

Ön yargılar o kadar keskin ve kalın çizgilerle tam gözünüzün önünü işgal etmişki,havanın günlük güneşlik,kırların yem yeşil olduğunu göremiyormusunuz?

Partnerinizin her şeyi okadar size zalimce ve itici geliyor ve daha önce onunla paylaştığınız iyi anılar aklınıza bile gelmiyormu?

Siz bunlarla bocalarken o hiç aldırmadan,utanmadan hayatına devam ettiğini,siz yokmuşsunuz gibi,siz hiç bir şeymiş siniz gibi sertleştikçe sertleştiğinimi sanıyorsunuz?

Konuşamuyormusunuz?

O kadar dolusunuz ki konuşurken bir çok söyleyeceğinizi unutuyor,hepsini birden söylemeye çalışıyor başaramıyor,hiddetleniyor,alınganlaşıyor ve yanlış anlıyarak çözüm yerine yeni fırtınalarmı oluşturuyorsunuz?

Eşinizin/partnerinizin dışında iş arkadaşınız,o anı birlikte aynı mekanda geçirmek zorunda olduğunuz her hangi biri,sizin yada eşinizin/partnerinizin bir tanıdığı,arkadaşı veya akrabasıda sizi kilitleyip negatif duygulara gark edebiliyor veya sebepsiz bilinç alınızdaki bilmediğiniz kıstaslara uymadı diye nefret silahınız ateşmi alıyor?

İçinizden şiddetle ZITLAŞMAK dürtüsümü yükseliyor?

Zaman zaman bu gerginliğin gereksiz olduğunu cılız bir şekilde kendinize itiraf edip,hemen bu itirafı defmi ediyorsunuz?

Bozulan,gerginleşen ilişkinin huzursuzluğu sizi zaman zaman rahatsız etsede ilk adımı ve şifa fedakarlığını karşı tarafın üstlenmesinimi bekliyorsunuz?

Karşı taraf çabaladıkça siz dahadamı kasılıp dirençler oluşturuyorsunuz?

Bunların hepsinin farkındasınızda duramıyormusunuz?

FARK etmemek sizin silahınızmı oldu?

Yukarıda nitelenenlerden hangisi olursa olsun gönül gözünüzü kapatan,kalbinizi karartan,hoş görünüzü tüketen,zerafetinizi kirleten bu gibi hissetmeler karşınızdakini de en az sizin kadar çıkmaza ve çaresizliğe sürükler

Yaşamınız boyunca pozitif/negatif hisleriniz,korku/endişe sezgileriniz veya huzur ve mutluluk duygularınız sizin düşüncelerinizin ürünüdür

Çoook geçmişte,yaşama merhaba dediğiniz geçmiş günlerinizde yaşanan,söylenen,izlenen,öğrenilen birşeylerin yetersizlik,yanlızlık,terk edilmişlik,değersizlik,endişe,tereddüt,vesvese ,kor ku DUYGUSU katagorisinde,bilinç altınıza kalın çizgilerle kaydolmuş olabileceği ve günlük yaşamınızda bu duyguyu hissettirecek,hortlatacak her şeye tepkili ve saldırgan olabileceğiniz unutulmamalı

Düşüncelerinizi;

''Ben emin ellerdeyim-ben kendimi seviyor,beğeniyor ve onaylıyorum-Ben her an her yerde GÜVEN içindeyim-Ben kendi yolumu açıyorum-Ben kendi yolumu açtığımı kabul ediyorum-ben kendi yolumu açtığım için kendimi takdir ediyorum-Ben kendi yolumu açtığım için ŞÜKREDİYORUM

Ben kendime değer veriyorum-ben kendime olduğum gibi değer veriyorum-ben herkese değer veriyorum-ben herkese olduğu gibi değer veriyorum-ben herkesin olduğu gibi olmasına izin veriyorum

Evren güvenli-BEN GÜVENDEYİM-ben güvende olduğumu biliyor ve inanıyorum-ben güvende olduğumu kabul ediyorum-ben güvende olduğum için kendimi takdir ediyorum-ben güvende olduğum için ŞÜKREDİYORUM''

Şeklinde değiştirmeden önce;

''Geçmişimde,geçmiş yaşamımda benim güvensiz olmama,kendime saygı duymamama ve sevdiğim veya yanımda olanların elimden alınacağına,onların beni terk edeceğine,yetersizliğim ve bilgisizliğim sebebiyle iyi şeyleri hakketmediğime beni inandıran;yaşanmış,tanık olunmuş,okunmuş bu güne kadar bilincimde bilinç altımda hıfs edilmiş anıma teşekkür ediyor,bu anıda kendimi kötü hissetmeme sebebiyet veren,bu günümde iyi şeyler yaşamama ve düşünmeme direnç oluşturan,olayın diğer tarafındakileri ve kendimi affedip bağışlıyorum

Bilinç altımdaki gizli/açık yerinden,hislerimden,duygularımdan,sezgilerimden, hayatımdan,düşüncelerimden azat ediyor,salı veriyor ve iptal ediyorumTeşekkür ederim-teşekkür ederim-teşekkür ederim ''diyerek yeni telkinin inandırıcılığı için yer açın

İyi hissetmeye,iyilik düşünmeye,güvende olduğunuza inanmaya hayatınızda ne kadar yer verirseniz o kadar iyi bir yaşamınız olur

Yukarıdaki telkinler(olumlamalar) ruhunuzda oluşan tozlanmayı,kirlenmeyi temizleyecek eşsiz deterjenlerdan biridir

Biz olmak,uyumlu olmak,ahengin kollarında mesut ve bahtiyar olmak ellerinizde!

Dirençlerinizi ortadan kaldırmak,iyiliğin ve iyinin herkesin hakkettiği nimet olduğuna inanmak ve düşünme şeklinizi olumlu yönde değiştirmek hırstan-telaştan-acelecilikten ve memnuniyetsizlikten sizi kurtaracaktır

Yukarıda zikredilen olumsuzluklar sizinde kapınızı çalıyorsa yaşam otomobilinizin karbiratörü kirlenmiş,bu yüzden aracınız öksürüyor ve fazla gaza yüklendiğinizden araç boğuluyor demektir

Düşüncelerinizdeki olumsuzlukları temizleyin!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com