Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ettikten, kazanmak, kişiyi, münakaşa

Münakaşa Ettikten Sonra Kişiyi Kazanmak için

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ruya Nickli Üyeden Alıntı

Yagmurcum,

senin adina inan cok uzuldum, icim burkuldu ama lutfen umidini yitirme, unutmaki Allah sevdigi kullarinin surekli ona dua etmelerini sever ve ister bu yuzden hacetlerini dualarini hemen kabul etmez tekrar ona yonelmen ve tekrar dua etmen Allahin isi iste, demekki olacagi varki suan icinden tekrar dua etmek geliyor Neolursa olsun sen gonlunu yuregini hep ferah tut ve bilki herseyin bir sebebi vardir Belkide bu ikiniz icinde buyuk bir sinavdir ve Belkide sana dondugunde hersey cok daha farkli ve daha guzel olacaktir Demek istedigim su: yasadigimiz herseyin bir sebebi vardir Ben buna cok inaniyorum, onemli olan Allaha olan inancimizi guvenimizi yitirmemek ve sabirla beklemek Hernekadar zor olsada

Insallah hersey gonlunce olur ve kurban oldugum Allah tum dualarini kabul eder

sağol canım arkadaşım üzülme 4 aydırlı bende üzülmemeye çalışıyorum ama olmuyor inanki olmuyor daha bügün belki arardiye gözüm hep tlfdaydı ama aramadı bitti sevgisi demekki zaten hayatında bir kız varmış ya benle nikahlı bu adam bitanem nasıl yapar bunu bana ve ben eşşegimki onu halen seviyorum ya allah akıl versin bana ya ailemde dönse artık olmaz evime sokmam onu diyorlar babam sen gelirsin bize onu evimize sokmam diyor bitti artık diyor ne yapacağımı saşırdım artık dua tam ediyorum babam odama gelip o dönsün diye dua ediyorsun biliyorum ama nafilen o herif dönmez inatçının teki seni 20 gün kala dügüne terkeden adamdan koca olmaz diyor ve vazgeçiyorum dualarımdan analayacağın çok kötüyüm bir çıkaryol istiyorum rabbimden en azından beni arasa aşkım yada boşasa yani iki ucta kaldım ne yapacağımı şaşırmış durumdayım ama şu bir gerçek onu çok seviyorum ve unutamadım hergün dilimde yaterken resmiyle yatıyorum kalkınca öpüyorum günaydın aşkım diyorum bir hayalle yaşıyorum ama rabbim bana bitiürlü unutturmuyor onu bana neden diyorum neden?ya tatlım böle işte inşalah hepizin gönlündekini bize hayırlı kılar rabbim ne diyim şu mübarek arefe günü hürmetine amin ilgin için çok teşekkür ederim dertler paylaştıkça azalırmış

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

yağmur damlası Nickli Üyeden Alıntı

tamam canım o kısma yazarım

Yagmurcum,

senin adina inan cok uzuldum, icim burkuldu ama lutfen umidini yitirme, unutmaki Allah sevdigi kullarinin surekli ona dua etmelerini sever ve ister bu yuzden hacetlerini dualarini hemen kabul etmez tekrar ona yonelmen ve tekrar dua etmen Allahin isi iste, demekki olacagi varki suan icinden tekrar dua etmek geliyor Neolursa olsun sen gonlunu yuregini hep ferah tut ve bilki herseyin bir sebebi vardir Belkide bu ikiniz icinde buyuk bir sinavdir ve Belkide sana dondugunde hersey cok daha farkli ve daha guzel olacaktir Demek istedigim su: yasadigimiz herseyin bir sebebi vardir Ben buna cok inaniyorum, onemli olan Allaha olan inancimizi guvenimizi yitirmemek ve sabirla beklemek Hernekadar zor olsada

Insallah hersey gonlunce olur ve kurban oldugum Allah tum dualarini kabul eder

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

çiğdem_8106 Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar istediğiniz duayı sureyi nasıl okursanız okuyun içinizden gelerek yakarın Allah'aayrıca bi sureyi okuyosanız yalnızca 1 kez veya 7 gün 10 gün her neyse belirli kısıtlamalar yaparak okumayınayrıca evet bi anda bitebiliyo ilişilerimiz ancak bi anda düzelmesini beklemeyin benceyavaş yavaş her şey yoluna giriyo Allah'ın izniyleben bi kaç gün öncesine kadar burda herkese yalvardım yardım edin nolur çok kötü durumdayım diyeerkek arkadaşımla ayrılalı bugün tam 98gün olduher gün ama her gün dua ettim rabbimi zikrettimverdiklerine hamd ettimburdaki çoğu duayı ettimözel olduğum günlerde bile içimden geldiği gibi yalvardım rabbimeve arkadaşlar Allah nazarlardan saklasın her şey düzeliyobidaha asla yüzünü bile görmek istemiyorum diyen adam kendisi arayıp görüşelimmi diyoyani demem o ki hangi duayı sureyi okursanız okuyun Rabbime o güzel isimlerini zikrederek içinizden gelerek yalvararak ve sabırla isteyinve YAVAŞ YAVAŞ herşeyin yoluna gireceğini unutmayınsabır çok büyük bi erdemdirsabredin mutlaka mükafatlandırılacaksınız

Allah'a Emanet Olun

yazınızı okudum kendim kavuşmuş gibi sevindim ve mutlu oldum rabbim birdaha sizi ayırmasın inşallah

yazınızdan çok etkilendim ve içim umutla doldu ümidimi kesip bu siteden ayrılmıştım çünkü bu sitedeki çoğu duayı yaptım rabbim kabul etsin tam 4 aydırlı ayrıyım bende imkansız diyorum birleşmemize sizin sayenizde tekrardan döndüm siteye ve bana inanki ümit verdiniz allah razı olsun inşallah benim nişanlımda döner 4 aydırlı ölü gibi geziyorum dönmeyecek diye ama inanın şimdi umut doldum sağolun

biz kavuşamayanlara örnek olması sebebiyle okudugunuz duaları bizimle paylaşırsanız seviniriz mutlu edersiniz bizi inşallah banada bu sitede güzel haberler vermek bende nişanlımla barıştım demeyi nasip eder inşallah

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Sevgili kardeşlerim,benim çok mutlu bir evliliği olan arkadaşım bana şöyle demişti;Eğer eşinle ,dostunla,sevgilinle,akrabanla münakaşaya girip,o kızgınlık haliyle senin yanından ayrılırsa yani kırgın ve dargın bir halde yanından uzaklaştığı vakit 1 kere Muhammed suresini oku ve o kişi için niyetlenSonra senin yanına geldiğinde sanki aranızda hiç bir şey yaşanmamış gibi davranıyor demiştiSevgili kardeşlerim Allah hepimizin duasını kabul etsin Amin
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com