Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
acıya, allah, dayanamazdım, edin, için, olmasa, rabbimde, rızası, yardım

Allah Rızası İçin Yardım Edin :'( Rabbimde Olmasa Dayanamazdım bu acıya :(

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Başlığı görünce çok kötü bişey sandım kardeşim ve okuyunca sonlara doğru şükür dedim senin adına, kötü bişey yokmuş
öncelikle üzülmek yerine sevinmeli ve Allaha şükr etmelisinçünkü sana daha fazla kötülüğü dokunmadan,o kişinin gerçek yüzünü görmüşsün
Yaşın çok küçük şimdiye kadar 3 kişiyle çıktım demişsinkardeşim buna karışmak benim haddim değil ama okulunu bitir öncelikle erkelere öyle herkezede güvenme tanımadan bilmeden
öncelikle hayatında ilk amacın okulunu bitirmekarkadaşlığı herzaman bulabilrsin ama ne giden zamanı geri getirebilrsin nede okulunu

şimdi dua tavsiyesine gelince; bol bol hasbunAllahu venimel vekil çek
ve yine yunus as duasını bol bol okumanı tavsiye ederim

Okul hayatında başarılar dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

hmyr kardesim (biraz kendimi Güzin Abla gibi hissediyorum) sen Allah in sevgili kulusun ki onun ne oldugunu daha yolun basinda gördün Ya daha cok ileri gitseydiniz o zaman daha cok aci cekerdin Simdilik sadece bir insana olan ümidini kaybettin Birak kabettiktigin sadece bir ümit olsun Öyle karakteri bozuk birisini Allah sana layik görmemis Allah a bunun icin sükret Eger karsina hep böyle odunlar cikiyorsa bu Allah sana daha iyilerini layik gördügü icindir
Rabbim var senin yanina birakmaz diyerek zaten olayi Allah a havele etmissin Mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler Sana tavsiyem buradaki okumalara katilabilirsin Ya Fettah okumalari, 41 Yasin okumalari Gün icinde cok kez Ayet-el Kürsiyi ve Fatiha okuyabilirsin Kendin icin de okuma baslatabilirsin O zaman ben de yardim edebilirim Allah yardimcin olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

öncelikle selamun aleykum kardeşlerim konuya nereden başlasam bilmiyorum öyle zor durumdayım ki :'( ben 18 yaşında bir genç kızım her genç kız gibi sevmek sevilmek istedim şu ana kadar 3 kişiyle çıktım ama her seferinde kötü kalpliler çıktı karşıma ve yaşadığım son olayda bardağı taşıran son damla oldu ben üniversite birinci sınıfa gidiyorum sınıfımda biri var çok sessiz ve masum duruyordu kendimi öyle yanlız hissediyordum ki birden o çıktı karşıma dert ortağım oldu adeta öyle iyi davranıyordu ki bana bir süre konuştuktan sonra benden hoşlandığını söyledi ben kimseye güvenmediğimi söylediğimde ben farklıyım dedi inandırdı kendine çıkmaya başladık ama hiç kimseye bahstmemem konusunda ısrar ediyordu kimseye bahsetmedim sınıfta konuşmuyorduk bile ama birgün öğrendim ki meğer okuldan bir kişiyle daha çıkıyormuş üstelik sınıfımdaki bütün kızlara teklif göndermiş o masum sandığım insan onu tanıdığımı sanmıştım yanılmışım yıkıldım dağıldım bunu sorduğumde biz arkadaş değil miyiz sen niye umutlandım boşuna umutlanmışsın dedi bana demediğini bırakmadı bende benim
Rabbim var yanına bırakmaz diye ama umursamadı her seferinde karşıma geçip gülüyor dayanamıyorum artık dua okuyorum dualarımda olmasa dayanamazdım ben sadece güvenmek istemiştim bu kadar iyi bir insanken niye karşıma böyleleri çıkıyor bilmiyorum vardır bir hayır diyerek bekliyorum ondan intikam almak ta değil de yanına bırakmamak için bildiğiniz bir dua var mı Allah rızası için yardımcı olun bana dayanamıyorum artık

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com