Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağrısı, arkadaşlar, baş, migrene, uygulma, verıldı, yapıldı

Baş Ağrısı ve Migrene Son Arkadaşlar Böyle Bir Uygulma Ne Verıldı Ne de Yapıldı !

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Baş Ağrısı ve Migrene Son Arkadaşlar Böyle Bir Uygulma Ne Verıldı Ne de Yapıldı !

Başağrısı ve miğrene karşı manevi tedavi

Tıbbî bütün çarelere başvurmana rağmen başağrısı veya migrenden dolayı çaresizlik içinde kıvranan kardeşim! Senin için manevi bir tedavi örneği çıkardım Bu çıkardığım örneği uygularsan Allah'ın izni ile şikayetlerin ortadan kalkar ve tam bir şifaya kavuşursun

Nasıl uygulanacaktır?
Bu reçetenin uygulanması çok basittir Bu ayeti kerimeler gülsuyu, safran ve miskten yapılmış mürekkep ile yazılır Yazılan bu ayeti kerimeler su geçirmez bir maddeye sarılarak başta taşınırYine başağrısı ve migrene karşı aşağıdaki tarifi uygulayınız Allah'ın izni ile sözünü ettiğimiz hastalıklardan kurtulursunuz

Temiz bir tahta parçasına abdestli olarak aşağıdaki harfleri yazınız:

Bundan sonra on iki adet çivi alınız Ağrı kesilinceye kadar her gün üzerine bir çivi çakınız Ancak her çiviyi çakarken de aşağıdaki ayeti kerimeyi okumayı katiyyen ihmal etmeyiniz:

Ve lev şâe le cealehû sâkinen ve lehû mâ sekene fil leyli ven nehâri ve hüves semiy'ul aliym

Ağrı hangi çivide kesilirse tahtayı öylece bırakınız ve temiz bir yerde muhafaza ediniz

Aziz ve Celil Yüce Allah şöyle buyuruyor: "Ey insan! Allah benim Benden başka tanrı yoktur Onun için bana ibadet et! Bana şükret! Nimetlerime karşı nankörlük etme!"

Rih-ı Ahmer cevaben şöyle dedi:
Ya Nebiyyellah, hastalıkların çeşitleri pek çoktur Lakin bendeki hastalıkların özeti on dörttür:
Basur, fistül, yel, bağırsak gazları, şişkinlik, mide bulanması, kalb rahatsızlıkları, sırt ağrıları, baş hastalıkları, damarların iltihap ve ağrıları ve tıra denilen hastalık bunlardan birer parçadır

Kaynak havas

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com