Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dua, hastalık, için, türlü

Her Türlü Hastalık İçin Dua

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Her Türlü Hastalık İçin Dua

"Allahümme inni es'elüke'l-afiyete fi'd-dünya ve'l-ahırati, Allahümme inni es'elüke'l-afve ve'l-afiyete fi dini ve dünyaye ve ehli ve mali, Allahümmestur av- rati ve amin rav'ati Allahümmehfazni min beyni yedeyye ve min halfi ve an yemini ve an şimali ve min fevki ve e'uzü bi-azametike en uğtale min tahti Allahümme ağ- nini bi'l-ilmi ve zeyyinni bi'l-hilmi ve kerrimni bi't-takva ve cemmilni bi'l- afiyeti"

Anlamı: "Allah'ım, Senden dünyada ve ahirette huzur ve sağlık isterim Allah'ım, Senden, dinim, dünyam, çoluk çocuğum ve malım için af ve afiyet isterim Allah'ım, ayıplarımı kapat, beni korkularımdan güvene kavuştur Allah'ım, beni, önemden, arkamdan, sağımdan, solumdan ve başımdan gelecek her türlü hastalıklardan, kötülüklerden koru Gelecek bir kötülükle tuzağa düşürülmekten, yere vurulmaktan senin yüceliğine sığınırım Allah'ım beni ilim ile zenginleştir, hilm ile süsle, takva ile kereme kavuştur, afiyetle güzelleştir"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com