Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Gebelik & Doğum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hamilenin, kararları, yeni, yıl

Bir hamilenin yeni yıl kararları

Eski 06-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir hamilenin yeni yıl kararları

2009 sizin için sürprizlerle dolu bir yıl olacak Neden mi derseniz? En başta minik, tatlı bebeğiniz aranıza katılacak Onunla birlikte hayatınızda rengarenk bir sayfa açılacak Yani hamileler, siz bu yıl herkese fark atıyorsunuz ve 2009’a 1–0 önde başlıyorsunuz Bu yüzden işi şansa bırakmayın ve 1 Ocağa girmeden "yeni yıl kararları"nızı alın! Biz sizin için bir karar listesi çıkardık bile Hiç durmayın, hoşunuza gidenleri şimdiden bir yere not edin…

* Bu yıl bebeğim ve kendim için asla sigara içmeyeceğim

* Bebeğimi hiçbir zaman ihmal etmeyeceğim

* Bebeğimle ilgilenme işini abartıp, kendimi ve ailemin diğer üyelerini ihmal etmeyeceğim

* Eşime her fırsatta onu sevdiğimi hatırlatacağım

* Sağlıkla geçirdiğim her gün için tanrıya şükredeceğim

* Bu yıl kırdığım ve üzdüğüm insanlardan özür dileyeceğim, beni kıranları da affedeceğim, çünkü ben artık bir anne olacağım

* Gitmek isteyip de gidemediğim her yere bu yıl bebeğimle gideceğim

* Ufacık şeyleri kendime dert edinip, hayatımı zorlaştırmayacağım

* Artık annemle daha sık vakit geçireceğim, çünkü şimdiden onun değerini daha iyi anlıyorum

* Bu yıl kendime bir hobi daha edineceğim

* Yenilenmekten asla vazgeçmeyip, her fırsatta ufak da olsa kendime yeni bir şeyler alacağım

* Yeni bir anne olarak, bebeğimi bilinçle yetiştireceğim ve aklıma takılan her soruyu doktoruma soracağım

* Doğumum sonrası aldığım kilolarımı acele etmeden, doktor kontrolünde vereceğim

* Bu yeni yılda her zaman güzel görünen bir hamile ve anne olacağım, bunun için de kişisel bakımımı asla ihmal etmeyeceğim

* Dostlarımla daha çok vakit geçirmeye çalışacağım

* Önceden yapmak isteyip, yapamadığım her şeyi bu yıl yapacağım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com