Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahlaksız, teklifler

En ahlaksız teklifler

Eski 06-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

En ahlaksız teklifler

Robert Redford ile Demi Moore’un unutulmaz ‘Ahlaksız Teklif’ filmi ve ‘Binbir Gece’ dizisinde Şehrazat’a yapılan tek gecelik ilişki teklifi ne yazık ki sık sık günümüzde yaşanıyor Yakın zamanda genç şarkıcı Murat Dalkılıç böyle bir teklifle karşılaştığını söyledi Bu ne ilk ne de son, biliyoruz Yine de yaşanmamasını umud ederek, sizi geçmişe bir yolculuğa çıkarıyoruz

[Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir Kaytı olmak için tıklayın]

Deniz Akkaya

2002 yılında Deniz Akkaya tarafından söylendiği iddia edilen “Bir iş adamı bir haftalık aşk karşılığında bana 300 bin dolar teklif etti” sözleri büyük yankı yarattı İTO eski başkanı Mehmet Yıldırım bu açıklama üzerine “İş adamı ekonomiyi de bilir, piyasa fiyatlarını da, kimseye değerinden fazla para vermez Bence o hanım iyi bir pazarlamacı değil” demişti Bu sözler yüzünden ikili arasında uzun bir yargı süreci başladı

Doğa Bekleriz

10 yıllık eşi Namık Güldeniz ile mutlu olduğu günlerde, aile dostu gibi gördüğü bir iş adamının kendisine ahlaksız teklifte bulunduğunu açıklamıştı

Esra-Ceyda

Çok ünlü bir türkücünün kendisine ahlaksız teklifte bulunduğunu söyleyen Esra-Ceyda kardeşler, “Bize 20 bin TL karşılığında reklam aşkı olmayı teklif etti ‘Bu türkücü hangisiyle aşk yaşıyor? Esra mı, Ceyda mı?’ diye reklam yapacaktı Kabul etmedik” dediler

İpek Tuzcuoğlu

Güzel oyuncu İpek Tuzcuoğlu, ahlaksız teklif aldığını itiraf eden isimlerdendi Tuzcuoğlu, “Başrol yönetmenin yatağından geçer” kuralının her zaman işlediğini ve çok genç yaşlarında kendisinin de böyle bir ahlaksız teklifle karşılaştığını söylemişti

Tuğba Karaca

Adını söylemek istemediği ünlü bir modacı, podyuma çıplak çıkmasını teklif etti Tuğba Karaca bu teklifi kabul etmeyince kadrodan çıkarıldığını iddia etti

Nilay Dorsa

Polemikleri ve şaşırtıcı açıklamalarıyla gündeme gelen Nilay Dorsa’nın en büyük açıklaması, ahlaksız teklif aldığı yönünde yaptığı açıklama olmuştu Dorsa, “Bir yönetmen film teklifi etti ve ‘Seni başrolde oynatmak istiyorum, ancak benimle birlikte olmam lazım’ dedi bana Ben de gerekli cevabı verip onu kovdum” demişti

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç, bir gece barda sahnedeyken garson kendisine bir peçete verdi “Şarkı isteğidir” düşüncesiyle açtığı peçetede “Beş gece için 3 bin dolar, 10 gece için 5 bin dolar veririm Çıkışta seni alırım” yazıyordu Notu yazanı ararken 60 yaşlarında bir kadının kendisine gülümsediğini gördü Hemen kağıdı garsonla geri gönderdi Olay medyada günlerce konuşuldu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com