Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
annesi, attı, çöpe, oğlunu, yaşındaki

Annesi 1,5 Yaşındaki Oğlunu Çöpe Attı

Eski 06-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Annesi 1,5 Yaşındaki Oğlunu Çöpe Attı

Annesi, 15 yaşındaki oğlunu çöpe attı!

Alanya'da herkesin gözü önünde çöpe atılan 15 yaşındaki çocuğu esnaf çöpten çıkardı Ne olduğunu anlayamayan minik çocuk korumaya alındı

Antalya'nın Alanya ilçesinde akli dengesi yerinde olmayan anne, "İstemiyorum" diyerek dövdüğü 15 yaşındaki oğlunu çevredekilerin şaşkın bakışları arasında çöpe attı 42 yaşındaki Zeynep Yazar, dün 15 yaşındaki oğlu Hüseyin Can'ı bir süre dövdükten sonra "Bu çocuğu istemiyorum Öldürün bunu" diyerek esnafın şaşkın bakışları arasında çöpe attı Bir esnaf, çocuğu çöpten çıkardıktan sonra polise haber verdi Polis, çocuk ile gözleri görmeyen ve yürüyemeyen 59 yaşındaki baba Mustafa Yazar ile eşi Zeynep Yazar'ı Alanya Kaymakamlığı Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne ***ürdü

DİLENCİLİK YAPIYORLAR
Oğlunun kendisinden alınacağını öğrenen baba Mustafa Yazar, "Annesi 10 yıl önce trafik kazası geçirdi, aklı yerinde değil Çocuğumu almayın, onsuz yaşayamam" diyerek ağladı Yazar ailesinin dilencilik yaparak geçimini sağladığı öğrenilirken, anne çocuğun Mustafa Yazar'dan olmadığını ve istemediğini söyledi Çantadan kimliğini çıkarması istenen kadın küfürler savurarak çantasını, kimliğini isteyen görevlilerin başına attı Alanya Sosyal Hizmetler Müdürü Çetin Geyik "Ailenin durumu ortada Çocuğa bakamayacak durumdalar Artık Hüseyin Can, devletin himayesinde" dedi Hüseyin Can, masmavi gözleri ve altın sarısı saçlarıyla olanlardan habersiz oyun oynadı (SABAH)

ne kadar şekerbişe ya ben bunu istiyorum ben bakarım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com