Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Köşe Yazıları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alçakların, ihaneti

Alçakların Ihaneti!..

Eski 10-22-2011   #1
GöKKuŞaĞı

Alçakların Ihaneti!..

Çukurca’da 24 askerimiz şehit düştü 18 askerimiz yaralandı Öfkem, dağları ezecek kadar büyük Üzüntüm, öfkemden bir parmak daha az değil
Bir Batılı fikir adamı diyor ki: “Dünyada en büyük tehlike, cehaletin, silahlı bir teşkilat haline gelmesidir” Çok doğru!
Ah mümkün olsaydı da, PKK’nın bir de dağ kadrosunun fikir seviyelerini, dünya görüşlerini, millet ve devlet anlayışlarını tesbit edebilseydik Sıfır seviyesinde olduklarını görürdük
Biliyorum: Ateş yakar, su boğar, akrep sokar, canavar parçalar, soğuk dondurur Ateşe yakma, suya boğma, akrebe sokma, canavara parçalama diyemeyiz Onların meşrepleri öyledir PKK militanlarına da söyleyecek sözümüz olamaz çünkü anlayamazlar Onların, Cumhurbaşkanlığı makamına oturtulan kişileri de kendilerinden farksızdır Mesela biz, Saddam Hüseyin’in Halepçe katliamından sonra, 4 binden fazla Irak Kürtlerini bir yıldan fazla Türkiye’de misafir etmedik mi? Onlara, kendi kardeşlerimiz gibi bakmadık mı? Talabani’ye ve Barzani’ye ömürlerinde ilk defa kırmızı pasaportu biz vermedik mi? Dünyanın çeşitli ülkelerine rahatlıkla gidip gelmelerini biz sağlamadık mı?
Peki sonra ne oldu? Kuzey Irak’a yerleşen ve orada bizi vuran PKK militanları için, cumhurbaşkanı Celal Talabâni, “Ben Türkiye’ye bir kedi bile vermem” demedi mi? Adamın cibilliyeti öyle! Talabani’den ve Barzani’den başka bir beyan bekleyemeyiniz Çünkü yaradılışları müsait değildir Bu sütunda belki kırk defa yazıp durdum: Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur!” Bu, acı bir gerçek Şu rakamlara bakar mısınız:
1595 yılında 3 Murad Han devrinde, vatanımızın yüz ölçümü 23 milyon 334 bin 600 km2 idi Bugün 780 bin km2 üzerindeyiz Eğer Milli Mücadeleden zaferle çıkmasaydık, Doğu ve Batı dünyası bize, 100 bin km2’lik bir vatanı ancak bırakırlardı Biz, 1595 yılından 1918 yılına kadar, bugünkü Türkiye’den 29 misli büyük toprak kaybına uğradık Görmediğim Avrupa ülkesi kalmadı Sonra, İngiltere’ye de gittim Amerika’ya da, Çin’e de Gittiğim her ülkede gördüm ki, oranın devleti, bize karşı PKK ile kol kola, koyun koyuna Bu, Batının Türk düşmanlığından kaynaklanıyor, yoksa PKK’nın karakaşından, karagözünden değil
Şimdi bütün Batı devletleri, PKK’nın son katliamını kınıyorlar Bu koskoca bir yalandan ibarettir Çünkü PKK militanlarını, bizim NATO’dan dost (!) olduğumuz ülkeler eğitiyorlar PKK’nın kullandığı bütün silahlar, cephaneler, hep Batı kaynaklıdır İddia ediyorum: Eğer ABD isteseydi PKK militanları, Kuzey Irak’tan bir hafta içinde temizlenebilirdi Batı ve Doğu dünyası istemedikten sonra, Türkiyemizde, Türklere de, Kürtlere de huzur yoktur
Milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum

Yavuz Bülent Bâkiler / Türkiye

GaLiBa Bu GeCe YaĞMuRDa GöKKuŞaĞı MiSali
GüLeRKeN aĞLaMaNıN ZaMaNı
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Alçakların Ihaneti!..

Eski 10-22-2011   #2
VANDETTA

Cevap : Alçakların Ihaneti!..

PKK'nın anlayacağı tek dil kurşunun çıkardığı sestir,biz bir an önce yukarıda yazılan onca nedene rağmen pkkya sempati besleyenlerin bu oyuna neden geldiklerini anlasak çok daha iyi olacak diyecem de boş olacak,yukarıda yazılanlara rağmen pkk sempatizanı olanlarda temizlenmeli

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com