Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bekiroğlu, hali, nazan, yol

Yol Hali / Nazan Bekiroğlu

Eski 11-02-2010   #1
Şengül Şirin

Timaş Yayınları
» Deneme
» Edebiyat
Ekim 2010

Yol Hali - Nazan Bekiroğlu Yol Hali Kitap Özet - Nazan Bekiroğlu Kitapları - Yol Hali Kitap Tanıtım - Yol Hali Kitap Fiyatı

Kitap Özet

İncire zeytine Sina Dağı'na ve o emin beldeye and olsu ki acısı uyurken yüzünden okunanlarla birlikte çıktım bu yolculuğa Evimin bacasının alev aldığı çeşmelerininse Kerbela kestiği bir düşten sonra düştüm bu yola

Pasaportumda boş yer kalmadı ey şehir Mevlana'nın bir Şems kaybettiği Şam sokaklarından geçtim Ölümünde bile mağrur Selahaddin'in kılıcının gölgesinde uyuyan Halid Bin Velid'in Muhyiddin İbn Arabi'nin sırrını tutamayan sır katibinin ihanetine uğramış Son Padişah'ın türbelerinden gerçek çıktığım yolculuğun sonunda sana geldim

Cehennemle cennet burada yer değiştirirken Elini sok koynuna ihtimal beyaz çıkar Burası Lüt Gölü karşısı Mesra İkisi Nasıl da kıyı kıyıya Bu kitap bir yolculuk öyküsü Bekiroğlu İran suriye Mısır güzergahı üzerinde okuyucusuyla birlikte seyahat ediyor anlatıyor hissettiriyor

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com