Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Bunları Biliyor Musunuz ?

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dikkat, hırsızı, imdat, türkele, şiir

Şiir Hırsızı İmdat Türkel'e Dikkat!

Eski 01-05-2018   #1
Füsun_Açıksöz

Şiir Hırsızı İmdat Türkel'e Dikkat!

ŞİİR HIRSIZI İMDAT TÜRKEL'E ÇOK DİKKAT EDİN!

ŞİİR HIRSIZI İMDAT TÜRKEL’İ TANIMADINIZ MI?

Saygı değer şair arkadaşlar merhabalarEdebiyat Defterinde İmdat Türkel denen Kelkitli bir
şiiri hırsızı var Bu İmdat Türkel denen utanmaz rezil herif 4 ve 5 kıtalı şiirleri kopyalıyor bir kaç cümlelerini değiştirdikten sonra son bir kıtada kendisi ekliyor Sonrada şiir
i ben yazdım diyerek Edebiyat Defterinde yayınlıyor

SİZLERİ UYARIYORUM "LÜTFEN HERKES ŞİİRLERİNE SAHİP ÇIKSIN"

Sevgili şair kardeş merhabaBu Şiir hırsızı İmdat Türkel’in çok meşhur bir taktiği var haberin olsun Bir cümle kopyalamış onu
şiirilerini okumadan herkese yapıştırıyor Sizde enayi gibi benim şiirimi beğendi de yorum yaptı diye inanıyorsunuz Hemen gidip ona iade yorum yapıyorsunuz Onun amacı sizi hırsızlığına ortak etmektir Şiiri okuduğu falan yok bir cümle kopyalamış onu herkesin şiir
ine yapıştırıyor

İŞTE İMDAT TÜRKEL’İN HERKESİN ŞİİRİNE YAPIŞTIRDIĞI MESAJI:

"YAZAN YÜREĞİ KUTLUYORUM HOCAM HARİKA OLMUŞ TEBRİKLER ALLAHA EMANET OL"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com