Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
paskal, rüyamda, sarıl, taylan

Taylan Paskal - Rüyamda Sarıl Bana

Eski 08-24-2017   #1
kombici

Taylan Paskal - Rüyamda Sarıl Bana

Taylan Paskal'ın, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Bulutların Arasında Albüm" albümünde yer alan "Rüyamda Sarıl Bana" isimli şarkısı, video klip ile tüm müzik marketlerde Başarılı sanatçı yeni klibi ile dinleyenleri mest ediyor Önceki "Bekliyorum Öylece" isimli tekli çalışması, video klibiyle beğeni kazanan video klip yeni video klibin de beğenileceğine inanıyor Begenilen klibin söleri: Taylan Paskal ait Müzik: Taylan Paskal, Hüseyin Başyiğit ve Serhat Caner isimlerinin, düzenleme: Ufuk Bulut imzası bulunuyor Görkem Çiçek”in yönetmeliğini yaptığı klipte; "Rüyamda Sarıl Bana" şarkı sözleri ile dinleyenlerde tam not almış durumda Şarkının sözleri ise;

Bir küçük gülümseme, başlamak umarsızca her şeye
Keşkeler gereksizse, ben döndüm geçmişe seninle
Rüyamda sarıl bana,
Pişmanlığım hep sana,
Teninde bulduğum huzurla, bitti her şey
Rüyamda sarıl bana,
Yitirmeden anlamazdık oysa,
Sana ait olan ne varsa, bitti her şey
Bir küçük sebeple, başlamak umarsızca her şeye,
Kavgalar özlemimse, ben döndüm geçmişe seninle

https://wwwyoutubecom/watch?v=dz4c8sSMFO4

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com