Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
keçeleri, mekanik, saygili

SAYGILI MEKANİK KEÇELERİ

Eski 02-24-2016   #1
kombici

SAYGILI MEKANİK KEÇELERİ

1992 yılında Karaköy Perşembe Pazarında kurulan SAYGILI MEKANİK KEÇELERİ, SMKSEAL markası altında 20 yılı aşkın süredir imalat ve ithalat tecrübesiyle sektörüne hakim şirketlerden biridir Alanında ki yenilikleri takip ederek her geçen gün üretim ve teknolojik alanda kendisini geliştiren firmamız muadil ürünlerin yanında kendi tarsımı olan mekanik salmastralarında üretimini yapmaktadır

SAYGILI mekanik keçe ithalatını ve üretimini yaptığı 80’e varan mekanik salmastra modeli ve 1000’i aşkın standart ölçüsüyle Türkiye’de sektöründeki en geniş ürün yelpazesine sahip firmadır

Firmamız gıda, boya, tekstil ve gemi sektörünün yanı sıra su pompaları, atık su pompaları, asit pompaları ve endüstriyel pompalarda kullanılan her türlü mekanik salmastraya çözüm sunmaktadır

Firmamız hizmet sunduğu mekanik salmastra alanı dışında sızdırmazlık alanında Türkiye’nin öncü firmalarından Suptex Yağ Keçeleri’nin ana bayiliğini de yapmaktadır

http://wwwsmksealcom

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com