Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
eğitim, sertifikaları, tse

Tse Eğitim Sertifikaları

Eski 12-24-2015   #1
kavazaki

Tse Eğitim Sertifikaları

TSE AKADEMİ

Merhaba,

Bu yazımda sizlere TSE AKADEMİ çalışmamızdan bahsetmek istiyorum

tseakademicom adresinden yayın yapan sitemiz TSE'nin KALİTE SEFERBERLİĞİ sloganı ile çıktığı yolda Resmi Eğitim Portal'ı olma özelliğine sahip ve yaklaşık ben bu yazıyı yazdığım sırada aktif eğitime başlayalı 6 ay kadar olmuştu

TSE AKADEMİ, TSE'nin özel kurumlarla işbirliği yapma imkanı üzerinden modellenmiş bir yapı Yani TSE ve LODOS YAZILIM işbirliği ile hayata geçirilmiş bir proje

Projemizin eğitim hayatına başlamasından önce yaklaşık bir yıllık bir hazırlık süreci yaşandı Hem resmi prosedürler hem de sunum süreçleri aşıldı Ve nihayet ortaya iki tarafında beklentilerini karşılayabilecek bir yapı çıktı

TSE AKADEMİ, TSE'nin yurk genelinde örgün olarak vermekte olduğu Sertifikalı Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimlerini vermekte ve yine TSE tarafından düzenlenmiş olan sertifikaları sunmaktadır

TSE AKADEMİ, eğitim fiyatlarının örgün eğitime göre daha düşük olması, konaklama ve yol masraflarının da olmaması sebebi ile katılımcılar tarafından beğeniyle tercih edilmekte Ayrıca 7/24 eğitimleri alabilme , sertifikası alınmış olsa bile tekrar tekrar dönüp kaynaklara bakabilme , değişikliklerden sürekli haberdar olabilme imkanları da bu online eğitimin ek getirileri

TSE AKADAMİ, üyelik sistemi ile çalışmakta, üyelik işlemleri tamamen ücretsiz :)

Üyelerimiz, üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra sistemimizde bulunan KYS eğitimlerinden dilediklerini sepetine atarak ödemesini Kredi Kartı, Kredi Kartına Taksit, EFT, Havale veya Posta Havalesi yöntemlerinden biri ile gerçekleştirebilmekteler

Üyelerimiz, satın alınmış olan dersleri sistemin kendilerine tanıdığı 10 günlük süre içerisinde 7/24 çalışma ve tamamlama imkanına sahipler Bir eğitimi tamamlamak için , üyelerimizin kendilerine yapılan sunumları, deneme sorularını ve nihayi testleri başarıyla tamamlamaları gerekmektedir

TSE tarafından imzalanmış Katılım Sertifikaları , eğitimlerini başarıyla tamamlamış olan üyelerimizin posta edreslerine kargo yolu ile ulaştırılmaktadır

Alınan her bir eğitim 3 günlük, 4 günlük gibi belirli bir örgün eğitime karşılık gelmektedir Yeterli eğitim gününü dolduran üyelerimiz ise BAŞ TETKİKÇİ eğitim ve sınavlarına katılma hakkı kazanmaktadır Tabi ki, Baş Tetkikçilik başlı başına bir yeterlilik ifade etmektedir :)

Eğitim içerikleri TSE'den alınan ham bilgilerden iletişim uzmanları ve uzman sanat yönetmenleri tarafından düzenlenmekte ve yayına açılmadan önce TSE tarafından kontrol edilip onaylanmakta

Ve tabi arkada çalışan teknolojik altyapıdan hiç bahsetmiyorum Çünkü altyapının detaylarına girmek için uygun yazımız bu değil :) Bir gün o konuyu da başka bir yazımızda ele alırız

TSE AKADEMİ’nin olarak vermekte olduğu eğitimler her geçen gün daha da zenginleşmektedir

Siz bu yazıyı okurken belki de daha birçok yeni eğitim TSE AKADEMİ'ye eklenmiş olacak

Bence sitenin en son haline bir göz atmanızda fayda var; http://wwwtseakademicom/akademi

Hepinize kaliteli günler diliyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com