Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
blogu, ece35, genel

Ece35 Genel Blogu

Eski 06-13-2015   #1
kombici

Ece35 Genel Blogu

merhaba ece35com ben sitem,iz yayında arkadaşlar sitemizden bahsedelim:diziler,gündem,haberler ve yorum larımızla hergün sizlere renkli kobnulardan bahsedeceğiz
en yenşi haberler yepyeni konular ile sizlerin yanındayızsitemiz güçlü alt yapısıyla sizlere siz değerli okurlara hizmet veriyoruzben tarık keçe ece35com blog yazarıyım
ve hergün 7/24 online çevrim içiyim aklınıza takılan sorular sorunlar varsa bize iletişim bölümünde ulaşabilirsinizHerkese saygılar sevgiler dilerim10 yıllık ajansımız ve tecübemizle
siz değerli ziyaretçilere son dakikka konularını aktarmaktan gurur duyarızsitemiz dizi frgamanları yorum eleştiri tv programları gündemdeki konular ve daha bir çok paylaşımalr sizleri bekliyor olacaktır
sitemizde birden fazla yazarlarımız mevcut olup tüm konulardan sorumlduurlar

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com