Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2014, 2015, başbakanlık, başvuru, burs, bursu, kredi, kurumu, kyk, sonuçları, yurt, yurtlar

Kredi Yurtlar Kurumu Başbakanlık Bursu Başvuru Sonuçları! ( KYK 2014 - 2015 Yurt ve Burs Başvuru Sonuçları )

Eski 08-26-2014   #1
Şengül Şirin

Kredi Yurtlar Kurumu Başbakanlık Bursu Başvuru Sonuçları! ( KYK 2014 - 2015 Yurt ve Burs Başvuru Sonuçları )

Kredi ve Yurtlar Kurumu yurt başvuruları ile burs başvurularını aldı KYK’nın başvuru sonuçlarını ne zaman açıklayacağı merak edilirken, KYK 2014 burs başvuru sonucu sorgulama ve KYK 2014 yurt başvuru sonuçları öğrenme ile ilgili tüm detaylara medya365 üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz

Kredi ve Yurtlar Kurumu yurt başvuruları ile burs başvurularını aldı KYK’nın başvuru sonuçlarını ne zaman açıklayacağı merak edilirken, KYK 2014 burs başvuru sonucu sorgulama ve KYK 2014 yurt başvuru sonuçları öğrenme ile ilgili tüm detaylara medya365 üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz

Kredi Yurtlar Kurumu'na ait yurtlarda barınmak isteyen öğrenciler 29 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde KYK yurt başvurularını yaptılar Peki KYK yurt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

2013 yılında KYK yurt başvuruları 29 Temmuz-12 Ağustos tarihleri arasında yapılmıştı Kabine değişmeden önce zamanın Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Twitter adresinde açıklama yaparak KYK yurt başvuru sonuçlarının 31 Ağustos 2014 tarihinde açıklanacağını belirtmişti

Peki 2014 KYK yurt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Üniversite kesin kayıtları başlamadan önce açıklanması beklenen Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurt başvuru sonuçları birçok öğrenciyi meraklandırdı Acaba KYK yurtlarında barınabilecek miyim diye düşünen öğrencilerin merağı pek fazla sürmeyecek gibi görünüyor Çünkü 2013 yılında 31 Ağustos'ta açıklanan KYK yurt sonuçlarının bu senede 20-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında açıklanması bekleniyor

KYK yurt sonuçlarının açıklanmasına dair resmi kaynaktan açıklama yapıldığı anda tüm haberleri Memurhaber'den takip edebilirsiniz

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com