Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Motorlu Taşıtlar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bmw, motorlarına, teknoloji, yeni

Yeni Bmw Motorlarına Yeni Teknoloji

Eski 11-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yeni Bmw Motorlarına Yeni Teknoloji

Nanoteknoloji tabanlı ürünler geliştiren Endüstriyel Nanotek (Industrial Nanotech) firması ile türbin motorlarında dünya lideri Pratt & Whitney, BMW motorlarında nanoteknoloji kullanımı çalışmaları için anlaşma imzaladı Anlaşma dahilinde yeni nesil BMW motorlarında nanoteknolojinin nimetlerinden faydalanılacak Endüstriyel Nanotek (Industrial Nanotech) firması BMW ile yaptığı çalışmalarda önemli ilerleme gösteriyor Firmanın yalıtım ve koruma amaçlı geliştirdiği kaplama maddesi Nansulate’in BMW motorlarında kullanımına yönelik değerlendirme çalışmaları başlıyor 18 Ağustos 2006 tarihinde yapılan açıklamaya göre BMW motorlarının geliştirmesinde çalışan Pratt & Whitney firması ile NDA (non-disclosure agreement) anlaşması imzalandı İşbirliği anlaşması ile Endüstriyel Nanotek ve Pratt & Whitney firmaları sahip oldukları teknolojileri karşılıklı olarak paylaşacaklar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com