Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
baransel, cash, emre, flow, likit, lirik, ramiz

Emre Baransel - Likit Lirik (Ft. Cash Flow &Amp; Ramiz

Eski 11-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Emre Baransel - Likit Lirik (Ft. Cash Flow &Amp; Ramiz

Ramiz

Haha!Bu çocuk kendini raplere kaptırdıAnası rapçi olacak dediBabası çıldırdıBıktırdı,hayatı rapten ibaret sandıAdı Ramizdi ufacıktıGözünü kapatıp aya çıktıYaş oldu yirmi beşDeş bu rap e kardeşRap oyunda zar düşeşRap olursa aşk beleşEn büyük oyuncağım mikrofonum şaşmazDerdim,tasam yok ki Rapsiz bu ruh azmazYine de finale koşar ezilemez ki bu çeneBüzebilir sanılınır denemek can acıtır deneDört tarafımda meşaleden bi karikatürAdımı dür,cebine koySözümü ruhuna sürGöze batanı söbelemişsek yaparız kime ne lan?Kafa tutanı tepelemişsek ne ki be sana batan?İstanbul hep bizimdi kimseden ematen almadıkBu kavga tek benimdiKimine pabuç bırakmadık

Nakarat

Fren yok!Bu likit lirik
Sen yazanda satılır mı burada tipik trip?
Best aktör sen en iyi yönetmende ben
Senin rol aldığın bütün bu rap filmini yöneten x2

Emre Baransel
Hicvi kromozomlarına ayıracak olan Emre
Kozmik flowlarla güçlendi Gel deneme et be
Akamadın ritmin üstüne Gelme üstüme
ben dört nala giderken Olan var nene!
Aynı paradoks içindeyim bak dur kalk
Yine serenat yapar zaman tart kim ak
Hayatım bok gibi sen öyle bilmesende
ama fark basmaz her hava koşulunda uçar Emre
Derinliklerde boğulur Eşşek mc'lerse
salt sesim dal fix boyutlu kermesin
başında mıyım yoksa sonunda mı bilemicem ama;
komplike her şey net kutup yok siyah beyaz
Nefret ettiğim ama içine düştüğüm
durumun adı apaçık kararsızlık!
Yazdığım gibi eksilerimi tevazu da göstermem
Klişe betimlemerle tanımlayamazsınız beni!

Nakarat

Fren yok!Bu likit lirik
Sen yazanda satılır mı burada tipik trip?
Best aktör sen en iyi yönetmende ben
Senin rol aldığın bütün bu rap filmini yöneten x2

Cash Flow

Bu beate nostalji yapmak istesekte biz:Atmak istesekde sizde yok bi bilgi ilginizAçık saçık fikrinizYalan dolan zikrinizHip hop benim için bi ayna açık deniz biznezzRap ten başka bişey değil işte izimiz sistemAğzın yazdı dissten sonra rap içinde migrenBu yollarda geldik gittik , seçiminse iğrençEski okulu hafife alma sende yok ki direnç Vurdukça Günleri yol gibi kurdukça,çorabım su doldu bu mixtape içinOldukça ıslandık yağmurun altında sigaraya vurdukçaHızlandık buldukça kullandıkKayıta aldık bu gece,bu rapi,bu hece o çekin sahte yazanaHatırlattım çatır patırBizde tırlattıkSatır biter lafım aklına girerse aykırsınİşin biter o an Allah diye sayıkırsın

Nakarat

Fren yok! Bu likit lirik
Sen yaz yalnız artılarını bu da tipik trip!
Best aktör sen en iyi yönetmen de ben
Senin rol aldığın bütün bu rap filmini yöneten

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com