Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
abluka, alarm, işığım

Abluka Alarm - İşığım Nerde

Eski 11-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Abluka Alarm - İşığım Nerde

Tahammülüm yok metakatim yenik yüzümde eksilik bir iz çıkarmayınHenüz temiz dokunmaAvutma beni bırakÖmür yakın vedayaUnutma!Unutma kaybeder herkes buluttaYolundan ediverir hayat huzura vardığında Hazırlan yeni bi sayfa aç karala başındaZaman inanki katleder içinde saklı meleği sonra banada der ve şöyle der:"Yalandı gerçeğin"Heralde göremedim sorun yok ölmedimNe bugünümün içinde varsın ne yarının ne hayrı dokunacakki söyle şimdi adını umut koymanın ? Hayali bir kadın içimde sakladımİnanki cümlelerimin içine adını zorla davet ettimİstemezken adımı adın ayaklarınla lanet ettiZorun ne derdin bırak be derdinPranga sendin anlaman gerekti Bir kilitten ibarettimBense ışığa muhtaç halde sen karanlık hayalettinYerle bir tenimGözlerin bi şahidimGeçer bu günler eser bi rüzgar düşer bi yaprak unutmak en büyük zafer gereksiz alınmakAnlamak zor oldu lakin yoruldum inan bakNe şimdi mutsuz ve çokta üzgün birazcık mağrur hayat akıp giden nehir vardım farkınaEğdim önüme başımı razı geldim hakkıma

Nakarat

Payıma düşen ne elini verme

Tutan bileklerim kırılır düşer yere sere serpe

Bana kalan ne ? hadi söyle

Yüzünü gömme içini çıkar hadi inan ki kapalı yine bu perde

Işığım nerde ?

Savaş Verse

Koş bilekte kan varAlın yazımda acil ihtiyaç gerekli biri müdahale etmeliBundan ölmek istemem fakat mağduriyetimi anlayınSap o yoldan aşağı dönmeGözlerinde var kıvılcım biraz hızlı biraz körpeYok olma dönmek istemezsin sevinç tarlasında hüzüneGafil avlanır sözüm ve açıklayıcı olmamız gerek bi çok şey ihtilalde yapılabilir dilimeYaşam kervanında her dilaver aşka bir üreGüzel mehtabıyla yüreğim sanata elçiSen özünde dur ben sözümdeyimVelhasılki terliyimHünerliyim umutlarımda başka aşkaYalpalar durur zaman ve zifir karanlıkta keyfim şov yaparki derdim dolayısıyla yaşamı çokça yerdim ve Göğüs gerdim bendimeSonbaharda başlar yaprak hazin dansı yapmaya bir ağaç ile sarmaşık sarılmışlar sonsuzaBen onları izler iken mest oluyorum adeta

Nakarat

Payıma düşen ne elini verme

Tutan bileklerim kırılır düşer yere sere serpe

Bana kalan ne ? hadi söyle

Yüzünü gömme içini çıkar hadi inan ki kapalı yine bu perde

Işığım nerde ?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com