Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
moment, remember

A Moment To Remember

Eski 11-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

A Moment To Remember

Yönetmen
John H Lee

Senaristler

Yeong-ha Kim

John H Lee

Oyuncular

Woo-sung Jung Cheol-su

Ye-jin Son Su-jin

Jong-hak Baek Search Engine Optimization Yeong-min

Sun-jin Lee Ahn Na-jeong

Sang-gyu Park Mr Kim

Hie-ryeong Kim Mother

Ji-hyun Seon Jeong-eun

Bu-seon Kim Madam Oh

2001 yapımı Japon dizisi temel alınarak çevirilen 2004 yapımı Kore Filmi 5 Kasım 2004'de gösterime girdi

Film Su-Jin'in sevgilisi tarafından istasyonda ekilmesiyle başlıyor Patronuyla uzaklara kaçma planları suya düşen Su-Jin'in bu davranışı ailesine ve en çok da kendisine zarar veriyor Unutkan karakterimiz bir gün markette çantasını ve aldığı kolayı unuttuğunu farkedip markete geri döndüğünde, marketten çıkan bir müşterinin kendi kolasını yürüttüğünü görerek ilginç bir harekette bulunuyor Sonradan hatasını fark etse de geç kalıyor Daha sonra bu kişinin (Cheol-su) babasının yanında çalışan adamlarından biri olduğunu öğreniyor ve özellikle bir iş için babasından yardım istemesi ve babasının o iş için Cheol-su' yu göndermesiyle İşte bundan sonra Jung Woo Sung' ın karizması başlıyor

Filmden bir kaç Replik

Affetmek,kinine kalbinde daha küçük bir oda verir

Kafamın içinde bir silgi var ve her şeyi siliyor

Hatıralarım yok olursa ruhum da yok olur

Affetmek,zor değildir Affetmek sadece, kalbinde sade bir oda bağışlamaktır Dedem böyle söylerdi Gerçek bir marangoz kalbinde bir saray yapabilendir Ama sen yaptığın evde yani sarayında tüm odaları annene ve nefretine vermişsin Ya sen nerdesin? Sense dışarıda titriyorsun? Affetmek? Kinine kalbinde daha küçük bir oda verir

Seni tanıdım çünkü unutkandım, seni terkediyorum çünkü unutkanım

Ben her şeyi senin için hatırlayacağım

Birlikte yaşarsak birlikte ölebilir miyiz?

Yalnız geldin yalnız gideceksinHayat böyle

Söylesene anılar gidince aşkın ne anlamı kalır?

Ben senin hafızanım

Ben senin kalbinim

Ağlamak istiyorsanız kesinlikle izlemelisiniz ay bunlar çekik bunların yaptığı filmden ne olcak gibi önyargılı değil gerçekten izlemek için izlerseniz çok beğeneceğinizden eminim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com