Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2012, burç, günlük, kasım, yorumları

12 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

Eski 11-11-2012   #1
Şengül Şirin
Icon7

12 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

12 kasım 2012 günlük burç yorumları

KOÇ

Bugün, duygusal konulardaki aşırı tepkileriniz yanlış anlaşılmaları ve buna bağlı tartışmaları beraberinde getirebilir Duygusal gerginliğinizi kontrol altına almakta bir hayli zorlanacaksınız Karşınızdaki insanın kırıcı sözleri çileden çıkmanıza neden olabilir Her ne kadar zor olsa da sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız İş hayatınızda ise disiplinli çalışmanız gereken bir gün Zamanınızı iyi değerlendirmeli ve çalışma arkadaşlarınızın başkaları hakkında yaptıkları eleştirilere ortak olmamalısınız

Günün Olumlaması:

Duygularımı serbest bırakıyor ve sakinleşiyorum Hiç kimsenin yaşamımda olumsuz etki ve enerjiler bırakmasına izin vermiyorum

BOĞA

Gökyüzü bugün, işinizle ilgili konularda detaylara verdiğiniz önem sayesinde çözümleyemediğiniz sorunları tamamen ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak Duygusal konularda oldukça şanlısınız Beraberliğinizin en huzurlu ve mutlu zamanlarının keyfini çıkarın Yeni bir ilişkiye adım attıysanız doğru bir birliktelik olduğundan emin olabilirsiniz Evli Boğa’lar, sevginiz ve birbirinize olan dürüstlüğünüz, ilişkinizi öylesine kuvvetli bir zırhla sarmış ki dışarıdan hiçbir müdahale sizin huzurunuzu kaçıramaz

Günün Olumlaması:

Aşkı doyasıya yaşıyorum, aşkla besleniyorum, her geçen gün verdiğim ve aldığım aşk büyüyor Sevginin gücüyle güçleniyor, yaşamın keyfine varıyorum

İKİZLER

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaptıklarınızın karşılığını hem maddi hem manevi ve olumlu gelişmelerle almaya başlayacağınıza işaret etmekte Bu süreçte göstereceğiniz sabırlı tutum, sizi şu anda bulunduğunuz konumdan daha ilerilere taşıyacaktır Maddi konularda kazancınızı akıllıca değerlendirmeli, gereksiz harcamalarda bulunarak borç altına girmemelisiniz Özel yaşamınızda ise ruhunuzda esen özgürlük fırtınası duygudan yoksun, günü birlik beraberlikler yaşamanıza neden olabilir Bu konuda gelip geçici heveslerin peşinden gitmek, daha sonra pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir

Günün Olumlaması:

Büyük bir sistemin içinde bazen yok olup dibe vuruyor, bazen yüksek bir enerji ile itilip yukarı çıkıyorum Dengeyi sağlayabilmek için ruhsal devinimimi dengeliyor, olmam gereken yere gelebilmem için gereken her şeyi en yüce hayrıma olacak şekilde gerçekleştiriyorum

YENGEÇ

Bugün, yaşamınızın büyük bir fırsatı ile karşılaşabilirsiniz İşinizle ilgili konularda hiç beklemediğiniz kişi ve kurumlardan destek görebilir, var olan şartlarınızı bir anda yükseltebilecek bir teklifle karşılaşabilirsiniz Tüm dikkatinizi işinize vermeli ve sorumluluğunu üstelendiğiniz projelerinizi eksiksiz olarak tamamlamaya özen göstermelisiniz Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın kaprisli ve huzursuz tavırları canınızı sıkabilir Tepki vermek yerine karşılıklı oturup konuşmayı denemeniz ikiniz için de faydalı olacaktır

Günün Olumlaması:

Düşten gerçeğe giden muhteşem bir yoldayım En yüksek akıl yetilerim ve yeteneklerimin rehberliğinde her şeyin üstesinden geliyor, yüksek şansımın yardımıyla yeni kapıları aralıyor ve başarıya ulaşıyorum

ASLAN

Bugün, iş hayatınızdaki maddi konularda ödeme güçlüğü yaşayabilirsiniz Bunun sebebi olarak kendinizi görmemelisiniz Çalıştığınız insanların yanlış diyalogları ve görevlerine gereken önemi göstermemeleri bu durumun ana sebebidir En kısa sürede bir toplantı talep etmeli, görüşlerinizi ve sıkıntı duyduğunuz konuları dile getirerek, yeni bir yapılanmanın hepinizin hayrına olacağını ifade etmelisiniz Muhalefet görseniz de isteklerinizin doğruluğu üstleriniz ve çalışma arkadaşlarınız tarafından kabul görecektir Özel yaşamınızda ise olumsuz hiçbir şey duymaya tahammül edemeyeceğiniz bir gündesiniz

Günün Olumlaması:

Sözlerimi ruhumdan gelen fısıltıların doğrultusunda seçiyor ve ifade ediyorum Böylelikle isteklerimi gerçekleştirebilecek enerjileri kendime çekiyor, bütünün hayrına katkıda bulunuyor, kendi payıma düşeni de sevgiyle kabul ediyorum

BAŞAK

Bugün almayı ya da satmayı düşündüğünüz bir şey varsa, rahatlıkla ve istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz İşinizle ilgili üstlerinizin takdir ve desteği, maddi konularda alacağınız olumlu etkilerle pekişiyor Bu süreçte yeni bir işe başlamayı, yatırım yapmayı düşünen Başak’lar, harekete geçin ve kendinize güvenerek kısa sürede büyük başarılara imza atabileceğinizi zihninize iyice yerleştirin Özel yaşamınızda ise duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyin Her şeyi içinize atarsanız bir süre sonra sağlık problemleri yaşayabilirsiniz

Günün Olumlaması:

Hayat beni mükemmelleştirmek, yükseltmek ve mutlu etmek için her aracı kullanarak daima iyi ve güzel şeyleri bana sunar

TERAZİ

Gökyüzü, yaşamınız için gerekli olanla gereksiz olanı ayırt ederek, hareket etmeniz için uyarıyor sizleri Her şeyi umutsuz bir şekilde akışa bırakırsanız neye uğradığınızı şaşıracağınız olaylarla karşılaşabilirsiniz Kendinizi bir an evvel toparlamalı ve önceliklerinizi belirlemelisiniz İş hayatınızda daha kararlı olmalı, söylediklerinizin arkasında durmalısınız Özel yaşamınızda ise önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve huzurunuzu bozacak tavırlardan uzaklaşmalısınız

Günün Olumlaması:

İçimde patlamaya hazır bir volkan var Öfkemi, kırgınlıklarımı ve uğramış olduğum haksızlıklara isyan eden bir ruhun ağırlığını taşıyorum Gözlerimi kapatıp derin derin nefes alıyorum ve her soluk alışımda ruhumdaki ağırlığı hafifletiyor, sakinleşiyorum Böylece sağlıklı kararlar alıyorum

AKREP

Bugün hem iş hem de özel hayatınızı ilgilendiren konularda sabırlı, sakin ve olgunlukla hareket etmenin avantajlarını ilerleyen günlerde alacaksınız İş hayatınızda haksız eleştirilere karşı sessizliğinizi koruduğunuz takdirde saygınlığınız artacak Kimsenin sizi çekmek istedikleri noktaya getirmelerine izin vermeyin Özel yaşamınızda ise yeni bir ilişkinin içinde ya da bir ilişkiye adım atmak üzereyseniz, aşırı şüpheci yaklaşımlarınız ve güven konusundaki kaygılarınız karşınızdaki insanı fazlasıyla rahatsız edecektir Korku ve kaygılarınızın sizi mutsuz etmesine izin vermeyin

Günün Olumlaması:

Başarıya giden yolumda üzerime kapanan tüm kilitli kapıları bir bir açıyorum Hiçbir olay ve hiçbir insanın yeteneklerimi körelterek beni ve ruhumu hapsetmesine izin vermiyorum Haklarımı geri alıyor, kendimle barışıyor ve tüm gücümle mücadele ediyorum

YAY

Bugün yakın çevrenizi ve ailenizi ilgilendiren konularla meşgul olabilirsiniz Uzun süredir belli aralıklarla alevlenen sorunlara serinkanlı ve akılcı yaklaşımlarınızla kimseyi incitmeyecek şekilde çözüm bularak, olayları sakinleştirerek, herkesin saygı ve sevgini bir kez daha kazanacaksınız Bugün sezgileriniz oldukça kuvvetli, gördüğünüz rüyalarınızı kaydedin Bu rüyalar size mesaj verecek niteliktedir Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Yay’lar, problemler yaşayabilirler Olgun tavrınızla onlarla iletişim kurmak sizler için hiç de zor olmayacaktır

Günün Olumlaması:

Yeni olan her şeyi sevgiyle kucaklıyorum Geçmişimden gelen değerlerimi, sevgilerimi yeni olanla harmanlıyor ve zenginleştiriyorum Bu eşsiz zenginlikler, şimdi, yaşam kalitemi yükseltip beni hak ettiğim yere taşıyor

OĞLAK

Gökyüzü bugün, özel hayatınızda, duygularınızı ve sevginizi özgürce ifade etmeniz için sizleri güçlü bir şekilde destekliyor Devam eden bir beraberlik ya da evlilik içindeyseniz eşinizi mutlu etmek için sürpriz jestler yapabilirsiniz Birlikte olabileceğiniz, hoş aktivitelerle ilişkinizi güçlendirebileceğiniz, romantizmi doyasıya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz İş hayatınızda ise ofisinizde gereken düzenlemeleri yaparak hafta başı için işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz

Günün Olumlaması:

Daha önce fark edemediğim kadar bilincindeyim geçiciliğin ve bu hayatta hiçbir şeyin kalıcı olmadığının Bilincindeyim gerçek dostlarla, sevdiklerimle olan dayanışmanın ve tek gerçeğin sevgi olduğunun Bunun öneminin farkındayım Artık boşluğun sonsuzluğundaki saklı gerçeğin bilgeliğinin farkındayım Yaşamımın en olgun, en bilge, en verimli çağındayım

KOVA

Bugün sizin için oldukça şanslı ve keyifli bir gün İş hayatınızda şansınızın yardımıyla her şey istediğiniz gibi gelişecektir Maddi konulardaki artış sizi rahatlatarak yeni plan ve projelerinizi uygulamaya geçmeniz için cesaretinizi artıracak Özel yaşamınızda ise ani kararlar almamaya özen gösterin Olumsuz görünen şartlar hayrınıza dönebilir Sevgiyle iletişim kurmayı tercih edin ve başkalarının özel yaşamınızla ilgili konularda zihninizi karıştırmalarına izin vermeyin

Günün Olumlaması:

Hedeflerime giden yolda, yaptığım her şeyin, karşılıklı dayanışma ve ortak değerler üzerinde uzlaşarak gerçekleşeceğinin bilinciyle davranıyor ve istediğim sonuçlara başarıyla ulaşıyorum

BALIK

Gökyüzü, iş hayatınızda eleştirilere maruz kalarak kendinizi kötü hissetmenize sebep olacak kişilere işaret etmekte Bugün mümkün olduğunca sezgilerinizle ilerlemeli ve haksız eleştirilere karşı kibarlığınızı bozmadan kararlı bir tarzda tepkinizi vermelisiniz Özel yaşamınızdaki ailenizi kapsayan konularda, bireysel düşünerek, bencilce davranışlar sergileyebilir ve aile bireylerinin tepkisini çekebilirsiniz

Günün Olumlaması:

Akışa teslim olmanın verdiği huzurla kontrolü ele aldım Daha sakin ve kararlıyım Her şey en yüce hayrıma olması gerektiği gibi gelişiyor Bunun sonucunda ben ve sevdiklerim incinmeden, kırılmadan, haksızlığa uğramadan olumlu sonuçlarla karşılaşacak ve yeniden yapılanmanın keyfini çıkaracağız

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com