Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
göksel, röpörtaj

Göksel Röpörtaj

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Göksel Röpörtaj

Göksel

“Ay’da Yürüdüm” isimli albümünüzü geçtiğimiz günlerde çıkardınız? Albümü hazırlarken gerçekten istediklerini yansıtabildiniz mi ?

Albüm yapmak çok keyifli ve riskli bir iş aslında Çünkü bir anda insanlara içinizi açıyorsunuz Sizin için önemli olan şeyleri beğenen oluyor beğenmeyen oluyor Kırılganlaşabiliyor insan Ama sonuçta içinizden geçenleri insanlarla paylaşmak hafiflik veren “Ay’da Yürümek” gibi bir duygu yaratıyor Sanırım ben bu albümde bu hafifliği çok rahat anlatabildim

Biraz da şarkılardan bahsedelim, albümün genel konseptinden bahseder misiniz?

Albümde yer alan şarkıların çoğunda benim muzip tarafım var Daha önceki albümlerimde de vardı ama bu albümün geneli bu havada Benim komik bulduğum eğlenceli şarkılar Çok duygulu şarkılarda bir anda coşabiliyorum mesela Hoşuma gidiyor bunu yapmak

Albümde Türkiye’de ilk kez üç vokal bir araya geldi sizin “Taş Bebek” şarkınız için Nasıl oluştu bu proje?

Aslında “Taş Bebek” benim kadınca şikayetlerle yazdığım bir şarkı Şarkıyı yaparken birşeylerin eksik olduğunu düşündük ve iki konuk vokal dahil etmek geldi aklımıza Bunun için de en yakınımızdaki insanlardan olan Teoman ve Manga’dan Ferman ile bir araya geldik Herkes kendi bölümünü yazdı Çok da eğlenceli bir şarkı çıktı ortaya

Albümün kapak tasarımından klibinize baktığımız kadarıyla Göksel’i ilk defa bu kadar konsept bir imaj çalışmasının içinde görüyoruz Kimlerle çalıştınız imaj için?

Ben genelde şarkılarımla ulaşma fikrine sahibimdir Ekranda kendimi görmeyi pek sevmiyorum Ama bu kez işin görseline de önem vermeye karar verdim ve bunu 7 senedir çalıştığım Sony’e bildirdim Onlar da benimle aynı fikri paylaştılar Saç ve makyaj konusunda Kemal Doğulu, fotoğraf çekimlerinde styling’de Esra Başıbüyük ve fotoğraflarda Yağmur Kızılok ile çalıştık Tam da istediğim tarzda bir çalışma oldu Klip’te de Murad Küçük istediğimizi yansıttı Keyifli bir iş çıkardık gibi geliyor bana…

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com