Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
almadım, cinsel, ilişkide, ilk, zevk

İlk Cinsel İlişkide Hiç Zevk Almadım

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İlk Cinsel İlişkide Hiç Zevk Almadım

İlk cinsel ilişkide hiç zevk almadım

* Kız arkadaşımla ilk birleşmemizden hiç mi hiç zevk alamadım Acaba penisim onun vajinası için çok mu küçük? YN/İstanbul
Sorununuzun birçok nedeni olabilir Cinsel ilişkiye çok büyük bir anlam yüklediyseniz ve çok gözünüzde büyüttüyseniz, beklediğinizi bulamamış olabilirsiniz Vajina, her penis boyuna ve kalınlığına göre kendini ayarlayabilen bir organdır Anal seks ve mastürbasyonla uyarılmaya alıştığınız için, aynı uyarım düzeyini ve sıkılığını vajinada bulamamış olabilirsiniz Psikolojik olarak da vajina ile ilgili olumsuz duygu ve düşüncelerinizden dolayı boşalma gerçekleşmiyor olabilir Buna en iyi yanıtı sizinle detaylı olarak görüştükten sonra bir uzman verebilir

CİNSEL TIP DERNEĞİ BAŞKANI DR CEM KEÇE

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com