Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
chikofilmin, fragmanı, tanıtım

Chiko-Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yapım : 2007, Almanya

Tür : Dram / Suç

Yönetmen : Özgür Yıldırım

Senaryo : Özgür Yıldırım

Oyuncular : Moritz Bleibtreu, Denis Moschitto, Lukas Gregorowicz, Henny Reents, Volkan Özcan, Reyhan “lady Ray" Şahin, Lilay Huser, Philipp Baltus, Hans Löw, Simon Goerts, Murat Karaman, Enver Akin, Jelica Batarilo, Peter Jordan

Yapımcı : Fatih Akın, Klaus Maeck, Andreas Thiel

Görüntü Yönetmeni : Matthias Bolliger

Dağıtım : Medyavizyon

Süre : 1 saat, 32 dk

Gösterim Tarihi : 30 Mayıs 2008

Özet

Chiko, en tepeye oynuyor O ve en iyi arkadaşı Tibet için; para, güç ve itibardan daha önemli bir şey yok Hamburgun kenar mahallelerinde yaşayan bu iki öfkeli Türk gencin hayatı; onların hayallerini süsleyen her şeyi kontrolü altında tutan uyuşturucu satıcısı Brownie, ile tanışmaları ile değişir

Chiko, Brownienin güvenini kazanmak için ne gerekiyorsa yapar ve çok geçmeden onun sap kolu olur Ancak Tibet Brownie ile takışınca, Chiko kendini tehlikeli bir dengeyi korumaya çalışırken bulur Hayatını tehlikeye atarak kazandığı her şey, şimdi bir ipliğin ucuna bağlıdır İtibarı, konumu ve Tibet ile olan arkadaşlığı

Fragman'ı İzle

Chiko Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com